Poslední příspěvek z předchozí strany: farkas ..... u prouda všechny v jednom pytli
martin11 31.08.2016 15:47 Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
...nevím jak u Prouda, ale já těch pytlů mám několik....
farkas 31.08.2016 16:18 Bydliště: Střední Čechy
A zajíce náhodou v některém z pytlů nemáš?
martin11 31.08.2016 16:21 Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
...a nebudeš mě závidět, když napíšu, že mám....
farkas 31.08.2016 16:22 Bydliště: Střední Čechy
Tak jeden pytel je jasný. A co máš dál.......
martin11 31.08.2016 16:41 Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
...jo, já ti prozradím moje knouhou a budeš se chtít někam zařadit...
farkas 31.08.2016 16:55 Bydliště: Střední Čechy
A proč myslíš, že to chci vědět?
Poota 31.08.2016 17:07 Bydliště: Praha
farkas napsal(a): ..... u prouda všechny v jednom pytli
Ženy se naprosto pytlovat nedají - hlavně proto, že podobně jako kočky jasou sice všechny úplně stejné, ale každá naprosto jiným způsobem
farkas 31.08.2016 20:31 Bydliště: Střední Čechy
Něco na tom bude Němci neříkají "zajíc v pytli, ale "Katze im Sack".
farkas 14.09.2016 20:49 Bydliště: Střední Čechy
Dobře vytuňený pes Přílohy jsou dostupné pouze pro přihlášené uživatele | Přihlásit | Registrovat (Dostupné jen pro přihlášené uživatele) Obrázky není povoleno jakkoli šířit bez souhlasu jejich autora, a to ani v jakékoli upravené formě
proud 14.09.2016 21:13 Bydliště: svet
farkas napsal(a): ..... u prouda všechny v jednom pytli
Uplne vsechny ne,ale naprosta vetsina :-)
farkas 23.09.2016 07:43 Bydliště: Střední Čechy
Mocný pud Kočky nám v zahradě vychytaly všechny ještěrky Přílohy jsou dostupné pouze pro přihlášené uživatele | Přihlásit | Registrovat (Dostupné jen pro přihlášené uživatele)
proud 23.09.2016 08:06 Bydliště: svet
farkas napsal(a): Kočky nám v zahradě vychytaly všechny ještěrky
Tak ty me dostaly obe,jak kocicka,tak jesterka:-))))))))))))))))))))
Jarin's 23.09.2016 13:19 Bydliště: Za dveřmi je Rak
farkas napsal(a): Mocný pud
Tak to je fakt mazec
farkas 30.09.2016 13:04 Bydliště: Střední Čechy
Zase jedna neforemná na ocet Přílohy jsou dostupné pouze pro přihlášené uživatele | Přihlásit | Registrovat (Dostupné jen pro přihlášené uživatele) (Dostupné jen pro přihlášené uživatele) Obrázky není povoleno jakkoli šířit bez souhlasu jejich autora, a to ani v jakékoli upravené formě
farkas 06.10.2016 09:06 Bydliště: Střední Čechy
Falešná padesátikoruna Dva policisti jdou po ulici.
První povídá: "Hele, padesátikoruna! A papírová, to už se jen tak nevidí!"
"Ale ta je falešná," řekl druhý policista.
Tak první policista bankovku roztrhá a jdou dál.
Po chvíli se první policista ptá: "A jak jsi poznal, že je falešná?"
"Padesátikoruna nemá tři nuly!"
farkas 10.10.2016 07:54 Bydliště: Střední Čechy
Večer u hřbitova Přílohy jsou dostupné pouze pro přihlášené uživatele | Přihlásit | Registrovat (Dostupné jen pro přihlášené uživatele)
proud 10.10.2016 07:58 Bydliště: svet
farkas napsal(a): Večer u hřbitova
Se divim,ze mu toho prskoleta nikdo neslohnul :-)))))))))))))
Apas 15.10.2016 19:07 Bydliště: Sev. Morava
"Dnes v noci ke mně vlezl zloděj. Hledal peníze. ....
Vstal jsem a hledal jsem s ním.... .. ..."
Apas 15.10.2016 19:38 Bydliště: Sev. Morava
Dej si pivo, dědo... Přílohy jsou dostupné pouze pro přihlášené uživatele | Přihlásit | Registrovat (Dostupné jen pro přihlášené uživatele)
Brbla 16.10.2016 04:30 Bydliště: Kambodza
Diky za zasmani hned poranu!
Str.: 1 , ... 13 , 14 , 15, 16 , 17 , ... 84 Psát příspěvky můžete po přihlášení