Domácí výroba vodíku, pití vodíkové vody, vodík v tabletách, inhalace vodíku atd.
Str.: 1, ... 25, 26, 27, 28, 29, ... 31 Psát příspěvky můžete po přihlášení
Poslední příspěvek z předchozí strany:
kalyp
Je tam krabica od toho,a cena je 5800 vaších korún,je tam aj plnička pet láhví,merač ORP nie je p...
martin11 30.01.2021 16:56 Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
6858
110
3651
kalyp napsal(a):Je tam krabica od toho,a cena je 5800 vaších korún,je tam aj plnička pet láhví,merač ORP nie je presný,toho H2 tam zákonite nemusí byť podľa neho tolko,japonci to merajú kvapkami,čo ukazujú skutočný stav vodíka,u tohto...
...pokud je zde toto vybavení, tak cena je slušná - běžná....
...měření ORP , pokud je , tak stačí i toto informativní....prostě když natočíš vodu a změříš, tak to ukazuje třeba + 200...chvilku bubláš a hle - 300....takže "něco " zde je...a to je to hlavní....úkolem vody je obohatit svoje tělo H2.....jestli hodně nebo méně je už vedlejší ...hlavně že....
0
1
kalyp 30.01.2021 17:17 Bydliště: Sev.Slovensko
312
41
557
Martin prosím plníš tie lahvače až do vrchu alebo bežne ako sú od výroby plnené?
0
0
la 31.01.2021 10:55 Bydliště: Brno
286
62
580
kalyp napsal(a):...................je tam aj plnička pet láhví,-------------------
Musím zklamat v pet lahvích dlouhodobě uchovávat vodíkovou vodu nelze , protože vodík se váže na materiál stěny pet lahve a to dokonce tak silně (silněji a rychleji než na vodu) že v láhvi vznikne velký podtlak . To mám ověřeno , můžete si to taky vyzkoušet, za tyden se petláhev podtlakem i v chladničce určitě zbortí. Dají se použít sleněné lahve s dobrým a spolehlivým uzávěrem , vyzkoušené jsou třeba lahve od piva Bernard.
tak že znovu:
Zařízení na domácí výrobu vodíkové vody elektrolýzou může vypadat třeba takto. Klidně se to dá i zdokonalit, jako třeba Martin 11.
Obrázky není povoleno jakkoli šířit bez souhlasu jejich autora, a to ani v jakékoli upravené formě
0
5
kalyp 31.01.2021 12:57 Bydliště: Sev.Slovensko
312
41
557
Ďakujem la nemyslel som to uchovávať v pet lahviach,odpovedal som len Martinovi 11 lebo sa pýtal či to má aj plničku pet láhví,pýtal som sa ho práve ako píšeš na tie pivové flaše od Bernarda či ich plní až do vrchu ,alebo tam môže byť trochu priestor,a viem že obrátiť flašu hore dnom,aby vodík neutiekol!
PS:Ďakujem ti za odpoveď aj za tie návody!
0
1
martin11 31.01.2021 13:24 Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
6858
110
3651
la napsal(a):Musím zklamat v pet lahvích dlouhodobě uchovávat vodíkovou vodu nelze , protože vodík se váže na materiál stěny pet lahve a to dokonce tak silně (silněji a rychleji než na vodu) že v láhvi vznikne velký podtlak . To...
...jen ke konstrukci připomenu....v akvaristice /já Bauhaus/ koupit hadičky na propojování - místa zaškrcování...koupit tamtéž kohouty /2ks kyslíková i vodíková strana/ při práci musíte zaškrcovat - zavírat jak H2 tak O2. Problém dělají průchodky - jak plyny tak elektřina....ideální a vyzkoušené....Cu trubka 6mm v autopotřebách Cu trubka pro brzdový system...nevím jestli vám odmotají metr...většinou se prodává po 5ti m. na tuto trubičku vyříznout závit M6 a z každé stravy mosaz podložku a mosaz matky opět M6...průchod trubky možno při M6 vyvrtat 4,2 mm a vyříznout závit...při montáži zalepit pod podložkama silikonem, nebo tavnou pistolí...to se ale musí rychle pracovat aby tavná nevychladla, musí se utahovat matky za tepla!!!! / osobně to tak mám, je to zručnosti a lepší nežli silikon...průchodka el proudu je ze šroubu M6 mosaz, přívod na elektrodu jak píše La musí být nahoře...elektrody uhnívají./ ale nebojte se toho není to tak hrozné/
přívod nahoře aby vám dole neuhnil...zdroj jsem si koupil - protože si ho neumím udělat, mám 30V po rozběhnutí a teplotě elitu cca40°C mě zde ukazuje cca 5A elit je nasycený roztok prací soda./všeobecně doporučeno.//plnění do bernard lahve...ideál - jak uzávěr, tak skladování v basiče /11 lahví/ a dnem vzhůru...po naplnění 50ml H2 2 dny nechat "uležet"....zaručená kvalita -500OPR ...pokud nějaké dotazy tak sem s tím...H2 voda - nejpřírodnější léčivo....Stále nabývám dojmu, že např v Lurdách nebo i jinde, pokud to není vyloženě minerálka / Karlovy Vary/ je jen voda ....přírodou náhodně obihacená o H2....zrovna tak všchny zázračné studánky....chtělo by nějakou prověřit OPR metrem
...tak s chutí do stavby...nebo koupit výrobek z číny
0
1
martin11 31.01.2021 13:32 Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
6858
110
3651
martin11 napsal(a):...jen ke konstrukci připomenu....v akvaristice /já Bauhaus/ koupit hadičky na propojování - místa zaškrcování...koupit tamtéž kohouty /2ks kyslíková i vodíková strana/ při práci musíte zaškrcovat - zavírat jak H2 tak...
OPRAVA...brzdové trubičky 5mm.../ oni jsou ve skutečnosti 4,9mm/ tedy NE 6!!!!..závity M5 stejně tak podložky a matice
elektřina M6 a příslušné podložky a matice
0
1
kalyp 31.01.2021 13:51 Bydliště: Sev.Slovensko
312
41
557
Ďakujem za odpoveď,a tú kvalitu tých vôd o ktorých píšeš už testovali a skoro každá v Nemecku ,Mexiku ,a niekde v Indii tušim,tak všade namerali veľké množstvo vodíka!
0
0
la 31.01.2021 15:21 Bydliště: Brno
286
62
580
kalyp napsal(a):.... v Indii ..
Nedovedu si představit co by to udělalo s těmito lidmi kdyby v této řece v určitém období (tedy při jejich svátcích koupání) vodík nabyl.
Zhruba hodinová přednáška v češtině o vodíkové vodě, molekulárním vodíku, jeho formách výroby, účincích, probráno několik dvojitě zaslepených studií, atd.
Našel jsem na Ali různé profi generátory vodíku. Inhalace vodíku začala v asijských zemích a čtu a slyším na ni jen samou chválu. Může to třeba někomu zmírnit průběh nemoci, nebo i zachránit život...
Tyto přístroje jsou od 10-20 tisíc. Pro srovnání dávám nakonec jeden velmi drahý profi přístroj určený přímo k inhalaci. V čem bude takový rozdíl, kromě toho, že ty levnější používají klasickou elektrolýzu, kdyžto ty drahé SPE/PEM membránu ? Klasická jednoduší technologie výroby nemusí být na škodu...??
U tohohle generátoru je nápis od někoho z nemocnice v Šanghai: Nikdo nemůže žít bez kyslíku, ale bez vodíku nikdo nemůže žít lépe.
0
1
la 01.02.2021 16:36 Bydliště: Brno
286
62
580
ourel napsal(a):. .....................V čem bude takový rozdíl, kromě toho, že ty levnější používají klasickou elektrolýzu, kdyžto ty drahé SPE/PEM membránu ?....................
Můžu odpovědět , rozdíl je v čistotě generovaných obou dvou plynů Elektrolytem je čistá nejlépe destilovaná voda .
Pak je tu ještě jedna věc, pacient musí být uzemněn aby příliž nevzrostlo buněčné napětí. A to by se mělo kontrolovat.
Ovšem dá se s tím léčit chemickou léčbou neléčitelné věci aspoň podle asie
,mimo jiné třeba RS . ASL, a různá selhání imunitního a nervového systému ,atd
2
3
ourel 14.02.2021 10:35 Bydliště: Praha
745
84
1216
Tip na lahev na výrobu vodíkové vody a inhalaci vodíku
Jelikož jsem s mojí novou lahví na výrobu vodíkové vody tak spokojený, nedá mi to sem nenapsat. Dosud jsem měl doma starší plastovou lahev, které se už moc nechtělo dělat bublinky a byla potřeba často čistit. Vybral jsem tedy novou lahev na Ali, a to se skleněnou nádobou z borosilikátového skla. Lahev má velmi kvalitní provedení a umožňuje i inhalaci, takže už pár dní zkouším inhalovat vodík. Pocit s bolestí na hrudi, jak nedávno psal Martin11, se u mě nedostavuje a přijde mi, že se mi po inhalaci celkově lépe dýchá. Výrobce uvádí, že když se spustí generování vodíku třikrát na deset minut po sobě, dosáhne se až -970mV. Lahev je značky Althy a dá se objednat i ze Španělska, takže se pak není potřeba obávat dalších poplatků. Cena je necelé dva tisíce, ale tuzemští prodejci ji u nás prodávají za dvojnásobek. Jedinou vadu na kráse bych ji vytknul v tom, že výrobce osadil dobíjecí konektor typu microUSB, na místo modernějšího usb-c.
ourel napsal(a):Dostupnější verze domácího vodíkového inhalátoru:
https://www.h2fit.cz/zbozi/vodikovyinhalator/
Oureli, ty tvoje odkazy mi nefungují. Jako by šlo o staré záložky a obsah už smazali.
0
0
Pafixa 27.03.2021 10:27 Bydliště: Masada
2464
138
2268
Molekulární vodík v rehabilitaci po covid-19
Na Radiožurnálu včera byla krátká zpráva o tom, že vědci z Olomoucké univerzity zahájili studii o využití molekulárního vodíku pro rehabilitaci po onemocnění covid-19. Výsledky by měli publikovat koncem roku.
0
1
ourel 27.03.2021 10:32 Bydliště: Praha
745
84
1216
Pafixa napsal(a):Oureli, ty tvoje odkazy mi nefungují. Jako by šlo o staré záložky a obsah už smazali.
Oni stále přidávají nové věci a proto se ty odkazy mění.
Ten dostupnější inhalátor je ted'tady:
ourel napsal(a):Jinak stačí otevřít stránku https://www.h2fit.cz/ a je to tam.
OK, jinak tam nabízené vodíkové lahve za cca 4500,- Kč lze v obdobné kvalitě sehnat na čínských shopech tak za 1000,- Kč i s dopravou. Jednu jsem si pořídil přes wish.com a v chromovaném provedení na 440 ml mne vyšla na 1200,- Kč i s dopravou.