Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Biomag. - Léčení magnety, rozdílné biologické vlivy mag. pólů atp.     (str. 2 z 2)
Sekce: Zdraví a příroda - Léčení
   |   Rolovat dolů
  Str.: 1, 2

Psát příspěvky můžete po přihlášení

Poslední příspěvek z předchozí strany:
Barbucha  měl bych dotaz na čtenáře fora. Někde na foru jsem četl příspěvek, který popisoval přípravu semen...

cimirek   
27.03.2024 07:28
Bydliště: Střední Čechy
833 78 1045 
https://www.omforum.cz/p.php?idx=42756

a je tam i další info o působení na semínka "elektrokultura"
http://energieupramene.blogspot.com/2024/02/elektrokultura-jinak.html
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Barbucha   
27.03.2024 11:17
Bydliště: Pod mostem v Praze
275 17 254 
  cimirek napsal(a):    https://www.omforum.cz/p.php?idx=42756 a je tam i další info o působení na semínka "elektrokultura" http://energieupramene.blogspot.com/2024/02/elektrokultura-jinak.html

Ano, děkuji, děkuji, přesně toto jsem měl na mysli.
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

fana   
29.03.2024 08:55
Bydliště: uprostřed
157 106 
Dám sem odkaz. Měl by to být chlapík, který je zasvěcen do principů „JoeCell“, ale řekl bych, že sem to patří víc. Poprosím Vás, kteří se zajímáte o magnetismus, zdraví, vliv N S pólů, a tak až po magnetickou paměť vody, získávání energie na všech možných magnetických principech. Ono to spolu všechno nějak souvisí. Když si najdete čas na přečtení příspěvků od MerLynn, napište nějaký Váš postřeh. Děkuji.

Magnetické vodní zařízení (mooker.com) https://www.mooker.com/showthread.php?tid=65

Krátké citace vytržené z kontextu:

Generátor SilverJoe uvolní elementární frekvence v paměti vody jako barvu, vůni a chuť a biometry člověka mohou tyto "vzpomínky" vnímat jako frekvenci. Magnetické pole 4 stříbrných tyčinek vytvoří paměťový vzor ve sklenici vody, podobně jako v železném ingotu, který vidíme jako vzor železných pilin poté, co byl zmagnetizován cívkou stejnosměrného proudu.

"Elektřina" je čistě vibrační přenos energie mezi dvěma různými frekvenčními zdroji ,,,,,

Střídavá elektřina se vyrábí ze železného magnetu procházejícího měděnou cívkou. Měděná cívka vibruje s formami neviditelných vln Iron Filing. Takže v našem DC máme chuť železa i mědi, která je filtrována a rektifikována ze střídavého proudu. Železo pochází z biologického života. Měď je drahý kov, protože má léčivé vlastnosti. Tyto elementární frekvence prospívají Životu. Nikl, kadmium a lithium ne.

Severní pól čistí nebo vylepšuje život, zatímco jižní pól špiní, degraduje nebo "rezaví" a "poškozuje" červy v krabici. Oxidace, stejně jako kyslík, je vytvářena kladným jižním pólem magnetismu při elektrolýze.

Pak jsem kliknul na Video IV a rychle jsem si uvědomil, že neví, že železné piliny představují vlny, ne čáry. Výplně představují vlnová koryta nebo minima oblastí imploze a oblast "Žádné piliny" představuje maxima nebo buňky expanzního tlaku. Vlny jsou vrstvy vysokých a nízkých oblastí síly pole. Naše počasí je založeno na stejné vědě. Zdůvodňuji to tím, že železo je kov severního pólu, zatímco měď je kov nebo anoda jižního pólu. Nízký tlak vytváří déšť implozí. Piliny vyplňují oblasti nízkého tlaku vlnových forem. Naše buňky počasí jsou produktem "polí" planet, která interagují s poli Země a my vidíme tyto vlnové formy jako počasí. Tyto vlnové formy vidíme na Slunci u planet jako sluneční skvrny. Atmosféra je jako neutrální deska mezi dvěma planetami.

To ani nezačíná napravovat mnoho téměř úplných nepřesností, které Wheeler prezentuje.PS: někde jsem měl odkaz na video, dokument, kde asi ten vynálezce „orgonu“ ovlivňoval počasí pouze těmi „orgonovými trubkami“ umístěnými na malém letadle, vyvolal nějaké „tlakové poměry“ v „éteru“ (atmosféře třeba, ale asi spíše „mezi“ atomy prvků atmosféry :) ) , a do určité doby na určitém místě pršelo. Úplně bez chemie, „ohnutím přírody“. :)

Jak se nějakou chvíli myšlenkově zabývám těmi záhadami figuera, holcomb, rotující mag.pole, tak ty různé obrázky , vizualizace, otevírají otázky. A i jenom ten obyčejný pohled na přítah magnetu se komplikuje. :) Řekl bych, že to začalo, tím, že póly třeba NN se odpuzují, při „pohybu“ skrz drát postrkují „elektrony“ určitým směrem, a už to jede. :)

Nedávno mi cvaklo, že to přirovnávání elektriky v drátech a tlakové kapaliny v trubkách je prostě fajn pravda. Ale ta elektrika v drátech je pouze nějaká jedna forma „elektriky“, která se jako náhodou náramně hodí k této činnosti, a k tomuto uzavřenému srovnání s hydraulickým tlakovým utěsněným okruhem. Má to měry, a lze to nadogmatizovat na nějaké ty elektrárny a tak. :)

A ještě jedno videjko, jak působí „rotačně“ magnetické pole na paprsek elektronů:

CRT REVEALING MAGNETIC FIELD VORTEXES (youtube.com) https://www.youtube.com/watch?v=l7OzMURRU_k

Je to dlouhé, omlouvám se. A pokud by chtěl někdo odpovědět víc do tématu „získávání elektrické energie“ , možná bude lepší dát na úvod odkaz na tento příspěvek a reakci vložit do příslušnějšího tématu. Tady ponechat to směrem k tématu tohoto vlákna. Děkuji.
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

  Str.: 1, 2

Psát příspěvky můžete po přihlášení

 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2024 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License