Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Paví vrch     (str. 2 z 2)
Sekce: Magická místa v Evropě
   |   Rolovat dolů
  Str.: 1, 2

Psát příspěvky můžete po přihlášení

Poota   
07.11.2018 19:39
Bydliště: Praha
6760 437 4717 
  martas napsal(a):    Chtěl bych se ještě omluvit, že jsem kdy doporučoval návštěvu tohoto místa.

Na Pavím vrchu jsem byl vícekrát, a to jak sám tak i s různými lidmi. Přitom jsem žádné výrazně negativní působení nikdy nezaznamenal. Toto místo je sice energeticky velice "zajímavé" a zřejmě na tom má svůj podíl jak geologická konfigurace, tak i množství podzemních dutin i s podzemním vodním systémem a případně i jeho historie, ale můj osobní pocit je ten, že každý člověk si svým vlastním duchovním založením sám "vybírá", s jakou částí spektra zdejší energie bude rezonovat.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Pafixa   
15.11.2018 20:33
Bydliště: Praha
426 37 500 
  Poota napsal(a):    .... ale můj osobní pocit je ten, že každý člověk si svým vlastním duchovním založením sám "vybírá", s jakou částí spektra zdejší energie bude rezonovat.

Souhlasím. Spirituální úroveň každého je naprosto originální. Každý vibrujeme nejen na jiné frekvenci, ale každý máme své vlastní vibrační spektrum. Je to dáno vícero aspekty. Nejde jen o DNA, ale i o karmickou "DNA", osobní situaci, vliv vlastní spirituální praxe a tak posilování a utváření svého jedinečného vibračního spektra, které souvisí s naším osudem, záměrem a plánem naší duše v současné inkarnaci. Proto i takto silný energetický vír může působit odlišně na každého z nás, navíc pokud je záměrně ještě nějak modulován, tedy v čase proměnlivě přelaďován, za neznámým účelem, může s vámi rezonovat negativně, i kdyby v dřívější době pozitivně. Nebo už vlastním spirituálním rozvojem můžete být i "imunní" nebo na úrovni "transformační dovednosti" přelaďovat negativní vibrace do posilujících pozitivních. Opravdu záleží na Vaší individuální situaci a "úrovni umění ovládání" energií kolem nás.

Každému z nás je dáno umění výběru toho, co nám pomáhá a co naopak škodí. Naučme se vybírat si to dobré a odmítat či blokovat to zlé. Jednoduše na sobě musíme pracovat - kultivovat ducha.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

  Str.: 1, 2

Psát příspěvky můžete po přihlášení

 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte nás   |   Vytvořil: 2015-2018 Adam Benda
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License