Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Elektromagnetický generátor Infinity SAV Team     (str. 5 z 5)
Sekce: Zdroje energie - Převratné i běžné
   |   Rolovat dolů
Nejnovější free energy technologie, která je také - jak se zatím zdá - nejblíže skutečnému průmyslovému využití  Str.: 1, 2, 3, 4, 5

Psát příspěvky můžete po přihlášení

ZephirAWT   
16.02.2019 18:44

87 32 69 
Tirtcha je od pohledu naivní trouba, ale to že píše o Infinity SAV z nich nedělá totéž. Říká se tomu genetic fallacy: řada skeptiků okamžitě odsuzuje studie i kdyby byly publikované v Nature nebo Science - jen proto že byly linkovaný přes web nějakýho crackpota. Myslel jsem, že zrovna na tomhle fóru by lidi mohli být k podobnýmu způsobu zkratkovitýho myšlení trochu immunní.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

E_man   
16.02.2019 20:09
Bydliště: Kde lišky dávají dobrou noc
1040 56 900 
  ZephirAWT napsal(a):    Tirtcha je od pohledu naivní trouba, ale to že píše o Infinity SAV z nich nedělá totéž. ...... Myslel jsem, že zrovna na tomhle fóru by lidi mohli být k podobnýmu způsobu zkratkovitýho myšlení trochu immunní.

Ja jsem se vloni podíval na pár jeho videí a i když ho nepovažuji za vědce, považoval jsem jeho videa za poměrně poctivá zvláště, když se v některých dušoval, že on by se k žádnému podvodu nesnížil.
Proto mne jeho video s tím magnetem v alobalu či tišťákem zklamalo.
To jestli to opravdu tomu Slobodanovi v Infinity funguje nebo ne až zase tak podstatné není. To je záležitost Infinity ne jeho. Podstatné je, že už nemohu věřit poctivosti jeho svědectví ať už byl oklamán nebo ne. Je to totéž, jako kdyby nám podobný fejk předvedl Adam, Poota, ….. Na omyl má každý právo, za ten se hlava netrhá!
Osobně si myslím, že ten motor v Infinity i může pracovat a snažím se ověřit, že by mohl fungovat na reálných a známých fyzikálních dějích, které se snažím sám v domácích podmínkách ověřit.

P.S. Jsem rád, že jsi na nás nezanevřel a najdeš-li si chvilku, zkus nám sdělit svůj názor na Rossiho E-Cat, R.Millse (hydrino). Dík.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Pafixa   
17.02.2019 02:17
Bydliště: Praha
539 41 568 
E_mane souhlasím s tebou. Je to v podstatě velmi jednoduché a logické. Důvěra se buduje pomalu a dlouho, ale člověk se o ni může připravit velmi rychle a na vždy. Ztracený kredit se obnovuje ještě hůře než jeho původní vytvoření.
Bohužel. Asi to tak mělo být,když k tomu i došlo.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

  Str.: 1, 2, 3, 4, 5

Psát příspěvky můžete po přihlášení

 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte nás   |   Vytvořil: 2015-2019 Adam Benda
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License