Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Fénixovy slzy - zkušenosti
Sekce: Zdraví a příroda - Léčení
   |   Rolovat dolů
Zkušenosti s užíváním Fénixových slz, pokud možno osobní, popřípadě zkušenosti osobně známých

Psát příspěvky můžete po přihlášení

Píďalka   
28.10.2017 20:40
Bydliště: ČR
831 262 750 
Nějak mi přijde, že nám tato významná, léčebná metoda unikla. Mé osobně známé zušenosti jsou zatím omezeny na dva případy.

A) Paní, cca 53, před sedmi roky operována na rakovinu prsu, prso odňato. Vloni podezřelý nález v krku, na jaře 2017 operace a ozařování, od té doby hubnula, mohla jen těžko polykat, krk se nechtěl hojit, celkově se sesouvala i psychicky, což se projevovalo i na nespavosti.

Před 5 týdny začala s Fénixovýmíi slzami. Bolesti krku po popáleninách přestaly během týdne, začala normálně jíst a pravidelně a do sytosti i spát. To je zatím vše. Uvidíme po kontrole u "odborníků".

B) Muž, 89 let, těžký Parkinson a kdo ví co ještě. Přes rok už při nejlepším seděl v křesle, svislá brada, slintání, velmi obtížné vyjadřování, sotva se šoural. Byvše vědátor, nechtěl o alternativách včetně Fénixových slz ani slyšet. U FS: že prý by si mohl vypěstovat závislost.

Po řádném zpražení si nechal říct a vzal rýžové zrnko FS. Během hodiny mu sklapla brada a přestal slintat, po hodině a půl začal naprosto souvisle mluvit a že prý by mohl i křičet, a po cca 2 týdnech poprvé po více než roce vstal a šel posekat trávu.

Bohužel je opanován svými předsudky a strachy a dle něj si nedovolí brát více než jedno zrnko denně. Avšak, vzhledem k okolnostem máme podezření, že je už pár týdnů nebere vůbec, anžto obdržel jen velmi malé, zkušební množství a o přídavec nepožádal. Také tomu odpovídá jeho remise do předešlého stavu. Tohle dovede psychika a výchova.

Nicméně, v jeho případě se mi dostalo vynikající zpětné informace. Doporučil jsem mu totiž eventuelně začít aplikovat slzy nikoliv za dáseň, ale do nosu, a dle jeho dobrozdání se aplikace do nosu jeví jako poznatelně účinnější. (Případ (A) také aplikuje do nosu.)

Důvod mojeho návrhu je zřejmý. Rick Simpson prohlašuje, že aplikace přes sliznice mý vyšší účinnost než přes žaludek. Je tedy pochopitelné, že přes sliznici nosu projde vše sliznicí, zatímco u dásní se projevuje částečné spolykání přes žaludek.

Má osobní zkušenost je jednorázová a mimoděk. Při výrobě mi přišlo si "líznout", brzo po ránu, nevím přesně kolik FS, a celý den jsem byl dezorientovaný a zpitomělý. Nic moc příjemného. Definitivně tedy není vhodné během užívání FS řídit a také bych se vyhnul práci s celkem nebezpečnými stroji, ruční vrtačkou počínaje.

S laskavým pozdravem, Píďalka
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Apas   
28.10.2017 22:43
Bydliště: Sev. Morava
448 75 722 
Jsem ráda, že jsi otevřel vlákno na tohle téma. Jsem přesvědčena, ře FS určitě pomáhají a léčí a paní moc držím palečky, aby kontrolní vyšetření dopadlo dobře!
Párkrát jsem byla v pokušení FS vyrobit, ochutnat a ze zvědavosti vyzkoušet na sobě (i když nejsem chválabohu v situaci, že bych je potřebovala), ale může být dobré mít je v lékárničce třeba pro někoho jiného.. Pokaždé mě však zastavily myšlenky, které jsou hodně podobné obavám toho pana. Zejména po mé zkušenosti s pouhou mastí, kterou jsem vloni vyrobila zřejmě z obzvlášť silného konopí. Po pouhém natření kyčelního kloubu jsem byla za půl hodiny totálně vyřazena z provozu na celý den .. FS jsou podstatně silnější, i když se najednou bere jenom zrnko. Docela mě zajímá, jak se po užití FS cítí ti, kteří je užívají pravidelně. Teď nemyslím jejich zdravotní stav, kvůli kterému je užívají - tady určitě pomáhají, když se dobře nastaví dávkování. Ale vedlejší účinky FS - zvyknou si na ně a pak je zapotřebí zvyšovat dávky?
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Apas   
29.10.2017 10:12
Bydliště: Sev. Morava
448 75 722 
  Apas napsal(a):    ... jak se po užití FS cítí ti, kteří je užívají pravidelně. ..

S věkem stoupá citlivost člověka na léky i jiné věci. Možná, že 89-letý muž se necítí při užívání FS nejlépe, když bere dospělé dávky. Proto je může odmítat brát, i když mu pomáhají. V jeho věku by možná vystačil s dávkováním pro děti. Necítil by se předávkovaný a spolupracoval by.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Poota   
29.10.2017 11:00
Bydliště: Praha
6893 462 4868 
  Apas napsal(a):    S věkem stoupá citlivost člověka na léky i jiné věci.

Současně taky klesá fyzická kondice organizmu, takže se snižují i rezervy sil potřebných k regeneraci, ke které je tělo "tlačeno" podanými léky.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Píďalka   
29.10.2017 21:07
Bydliště: ČR
831 262 750 
  Apas napsal(a):    Pokaždé mě však zastavily myšlenky, které jsou hodně podobné obavám toho pana. Zejména po mé zkušenosti s pouhou mastí, kterou jsem vloni vyrobila zřejmě z obzvlášť silného konopí.

Nazdar Hanko.

No, vynechám vše, co jsem se domákl na netu a uvádím jen to, co jsem se dozvěděl jaksi z první ruky. Co je to vlastně návyk?

1) Díváme-li se na něj jako na toleranci danné látky, co se týče řekněme jejích "uklidňujících" účinků, pak ano, FS se jeví jako návykové.

2) Pokud se díváme na návyk jako na potřebu užívat a navyšovat z terapeutického hlediska, nejeví se jako nutnost.

1) je psychologická záležitost a z mé zkušenosti, kuřáci konopí nejeví známky toho, že by bez něj měli stavy potřeby, jako například kuřáci tabáku.

2) nevím. Vypadá to tak, že uživatel je zcela schopen po vyřešení fyzických problémů ukončit terapii.

Víš, ono je to vždy individuální a co kdo od danné věci očekává, nebo se naučí očekávat. Za největší potíž považuji dilema u postarších lidí na jedné straně nechuť pokračovat v danném životě a na straně druhé strach ze smrti. To vidím jako problém uvedeného případu (b) shora.

Co se týče případu (a) shora, uvidíme, ale strach ze smrti spolu s vírou v rozhodující slovo ortodoxních felčarů je podle mne faktor, který je psychologicky velice těžko ovladatelný.

Nejsem si jistý že jsem se vyjádřil dostatečně porozumitelně, ale řečeno jinak, obávat se v cca 90ti letech závislosti na čemkoliv, pokud nám to dělá zatra dobře, vyndá nás to z mizerie neschopnosti se vyjádit, popřípadě posekat trávu na zahrádce, považuji za stařeckou pošetilost.

S laskavým pozdravem, Píďalka.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Apas   
30.10.2017 18:20
Bydliště: Sev. Morava
448 75 722 
  Píďalka napsal(a):    Nejsem si jistý že jsem se vyjádřil dostatečně porozumitelně,

Ahoj Slávku,

ano, rozumím a souhlasím s Tebou úplně ve všem.
Případ a) chce silnou víru ve vyléčení bez souhlasu lékařů, a to nejenom pro člověka, který má v sobě zakořeněnou víru v ortodoxní lékaře, ale i pro člověka, který alternativu sice uznává, ale jenom do té doby, dokud mu nejde o život. Pak se ukáže, že bez odsouhlašení lékařem pochybuje i on, což se samozřejmě projeví i na úspěchu léčby. Není to pacientova chyba, jsme tak nastaveni patrně všichni .. Kyby se našlo ne moc složité, ale tutové řešení psychických zábran, lidé by mohli být zdraví.

Hlavně jsi mě ale uklidnil, protože pro mě jsou relevantní zejména body 2). Máš pravdu, že obávat se takřka v devadesáti letech návyku je opravdu mírně řečeno "pošetilé". Zejména vzdělaní lidé však mívají obrovský problém s přijetím vedlejších účinků čehokoliv a zejména toho, co ovlivňuje jejich zdraví. Možná se jim to v životě častokrát osvědčilo, kdo ví. Jestli se dožijeme tak krásného věku, budeme chytřejší...

Měj se hezky. Apas.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

kutil   
13.11.2017 15:16
Bydliště: Prostějov
23 13 76 
  Píďalka napsal(a):    Co je to vlastně návyk? 1) Díváme-li se na něj jako na toleranci dané látky, co se týče řekněme jejích "uklidňujících" účinků, pak ano, FS se jeví jako návykové. 2) Pokud se díváme na návyk jako na potřebu uží

Ahojky vespolek.
Zahrádku mám zazimovanó a šups k pc
Kdo z vás má praktické zkušenosti s FS?
Mě se letos podařilo vyrobit enem 10 kub. FS ze tří "tolerovaných" rostlinek, ale ty letošní FS jsou mimořádně kvalitní ....
Co se týče návyku tak nevím? Zatím užívám jen mast a občas čípky a nepociťuji nutkání k nějakému opakování léčby. Je pravdou že z hlediska dopravní policie mám smůlu páč THC se drží v krvi velice dlouhou dobu, ale to je právě ten cíl, aby z terapeutického hlediska působil v těle co nejdéle. V případě těžší nemoci se musí dávky postupně navyšovat! Ale je lepší být pod vlivem než být nemocný
Z těch pár "povolených" rostlinek nejste schopni vyrobit potřebných 60 cm3 na vyléčení raka - grrr. Proto su rád že jsem zakop o tu kurkumu.

Přeji hezké pohodové dny
H.v.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Persi   
16.11.2017 23:40

33 52 
Zdravím!
Měla bych prosbu. Můj bratr má Parkinsona, je mu 57let. Je materialista a věří jenom doktorům a tak odmítá alternativní léčbu, ikdyž velmi dobré výsledky má jak autopatie, tak MMS.
Ale zdá se, že je ochotný přistoupit na mařenku. Má někdo z Vás typ, kde se dají sehnat FS?
Děkuji.

p.s. Zasela jsem pár semínek, ale moje máti mi to "vyplela"
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

kutil   
17.11.2017 20:47
Bydliště: Prostějov
23 13 76 
  Persi napsal(a):    Zdravím! Měla bych prosbu. Můj bratr má Parkinsona, je mu 57let....... Ale zdá se, že je ochotný přistoupit na mařenku. Má někdo z Vás typ, kde se dají sehnat FS? Děkuji.

Ahoj Persi.
S těmi FS je to na jedné straně dobrý, ale na druhé straně je problém je vyrobit. Pokud se vám podaří vypěstovat pod hrozbou státu dostatečné množství herby tak na FS čekáte rok. Při pěstování uvnitř se vše prodražuje a tak na netu seženete FS za cca 1000,- Kč/cm3 grrr
Pár cm3 sem sice koupil ale nikde není záruka kvality
Nedávno jsem dal do fóra příspěvek o domácím léčení rakoviny kurkumou a jak ten problém sleduji dále, tak kurkumin dokáže jako jeden z mála proniknout i do mozku a je tedy vhodným adeptem na léčení Parkinsona i Aishamra....
Nemám vyzkoušeno, ale tonoucí se stébla chytá .....
Vyzkoušejte a prosím dejte vědět na fóru tak za 3 až 6 měsíců jak se ta léčba projevila.
Nějaký léčitel prohlásil že léčení trvá tak dlouho jak nemoc vznikala a proto nemůžeme očekávat okamžitý výsledek
Tak držím palce
H.v.
PS na své FS musíte čekat až do příštího podzimu, kurkumu můžete koupit hned zítra
 


Příloha je dostupná pouze pro přihlášené uživatele     |     Přihlásit     |     Registrovat
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Persi   
25.11.2017 19:27

33 52 
Děkuji za radu. Problém je v tom, že můj bratr je strašně skeptický ke všemu, co není od doktora ( sám ing. si myslí, že na vše člověk musí mít papír ) Sama si myslím, že parkinsona jde úspěšně léčit i mms anebo autopatií, ale to všechno vyhlásil za oblbování naivních lidí, takže s kurkumou, která je podle něj žluté koření...... Prostě nevěří, že by se mohl vyléčit, jenom si myslí, že marihuanka by mu mohla pomoci trochu zkvalitnit život. Je to těžké, ale nevíra ve vlastní síly je všeobecnou propagandou velmi mocná.

Ale měla bych na Vás ještě jednu prosbu o radu: Zasela jsem si na zahradu semínka konopí (získané z Nové Regeny - zasílali předplatitelům v zabaléném časopise) . Protože nemám skušenosti , nechala jsem všechny rostlinky dozrát. Takže ted mám pár semínek, ale nevím, jestli je mohu zasít a jaké rostliny z toho vyrostou, anebo se to pozná z kterého vyroste samčí a samičí rostlina?
Děkuji.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Píďalka   
06.12.2017 12:11
Bydliště: ČR
831 262 750 
  Persi napsal(a):    Zdravím! Má někdo z Vás typ, kde se dají sehnat FS? Děkuji.

Otevři si soukromé zprávy.

S laskavým pozdravem, Píďalka.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

samuel   
05.02.2018 21:56
Bydliště: Brno
fenixovy slzy lecba
 
Mám dobré zkušenosti s léčením různých nemocí ohledně FS.
Informace, ale radši sdělím do mailu.
lajanev@seznam.cz
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Poota   
05.02.2018 22:32
Bydliště: Praha
6893 462 4868 
Tady můžeš ke komunikaci využít i SZ - Soukromé Zprávy.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

samuel   
05.02.2018 23:44
Bydliště: Brno
ok :)
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

martin11   
09.04.2018 13:06
Bydliště: u Mělníka
2749 55 1610 
...jen info o konopí

https://infografiky.ihned.cz/konopi-leci-uz-pet-let/r~c974b380380711e8b8310cc47ab5f122/?utm_source=atlasHP&utm_medium=newsbox-new&utm_content=editor1&utm_term=position-3
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

eda64   
11.10.2018 13:44
Bydliště: Rokycany
63 91 
Zdravím vespolek.Jak již jsem se tady někde zmínil,mám polycystozu ledvin,jater a slinivky.Žlučník mi už vyndali,měl jsem tam nějaký moribundus,a aby nepřerostl do zhoubného nádoru,musel ven. Takže podle rčení "tonoucí se stébla chytá",jsem vyzkoušel i Fenixovy slzy.Takže postup: návštěva nefrologie,vyšetření,sono(aby bylo co srovnávat po aplikaci slz).Začátek léčby:Slzy velikosti zrnka rýže vetřeny večer před spaním do nosní sliznice.Aplikace cca 7dní a furt nic.Ani pocitově vůbec nic,nic srovnatelného s inhalaci marijánky.Chvilkový pocit,zda jsou Slzy opravdu Slzy nebo nějaká náhražka.Po cca 10dnech celkové potíže,pocit jako když na vás leze chřipka,celková slabost,motání,horečka.Dva dny po sobě návštěva lékaře-"Leze na vás chřipka".Třetí den večer po zhoršujících se problémech pohotovost na nemocnici v Rokycanech.Naštěstí tam byla zaskakující p.doktorka z Plzně,která to nechtěla nechat náhodě.Odběr krve na zánětlivé parametry.Výsledek -za 2 hodiny nástup na JIP,kapačky s antibiotiky 8 dní-otrava jako blázen.
Takže co se vlastně dělo? Po společné konzultaci se známým doktorem a doktorem VETERINÁŘEM zřejmě došlo k tomuto:Cysty se zřejmě chovají v určitých případech jako nádory,tzn.že aplikovanou látku si stahovaly do sebe tak dlouho,až došlo k prasknutí jedné z cyst a následné otravě organismu.
Doktor veterinář když nám utrácel fenku ,která vážila 12kg a měla rakovinu,musel dát dávku smrt. injekce jako pro 70kg psa,protože nádory si stáhly injekci do sebe a pro srdíčko nic nezbývalo.
Takže samoléčitele tak trošku varuji:než začnete užívat Slzy,zjistěte si váš zdravotní stav.Hromada lidí má totiž různé stupně cystoz a neví o tom.A ta kombinace může být konečná.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Matuska16   
17.11.2018 16:04
Bydliště: Praha
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat.. Před měsícem a půl jsme zjistili, že maminka má zhoubný nádor plic na pravé straně, který ji tlačí na plíce a tudíž se jí špatně dýchá a vykaslava hleny. Dělali ji sono a zjistili metastazy v nadledvinach. Od příštího týdne budeme chodit na chemosky a jednou týdně na krev. Doktorka řekla, že maminka má maximálně rok. Nedokáži ji to vyléčit, pokusí se jí to zpomalit. Ten nádor se zvětšuje prý rychle. Chci se zeptat na ty FS. ... Může ji to pomoc? Nemůže ji to nějak ublížit? Může je používat i když bude mít chemosky? Děkuji za každý nazor
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědět

Píďalka   
02.12.2018 22:15
Bydliště: ČR
831 262 750 
  Matuska16 napsal(a):    Dobrý den, chtěla jsem se zeptat..

Fénixky definitivně neublíží a pomohou, i když zde vyvstává otázka: "V čem?"

Jak komu. Není to všelék, ačkoliv lék velmi mocný. Nejslabší scénář je, že člověku v konci velice uleví a to i při jedovaté chemošce. V nejlepším případě, a je jich spousta, se o raka postarají. V důsledku však výsledek spočívá především v rukou pacienta.

Ahoj, Píďalka
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečtenoCitovat a odpovědětPsát příspěvky můžete po přihlášení

 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte nás   |   Vytvořil: 2015-2019 Adam Benda
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License