Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Jak to bude
Sekce: Člověk, psychika, duchovno, esoterika, magie
   |   Rolovat dolů


Vlákno je uzamčené.
V této sekci možná naleznete
druhé vlákno určené pro diskuzi

Poota   
07.01.2024 17:12
Bydliště: Praha
9111 613 7695 
Všechny dosavadní předpovědi jsou velice chmurné a předpokládají hlavně snížení celkového počtu populace podle toho, kolik nám ještě zbývá ropy, uhlí, pitné vody, kyslíku, potravy atd. atd. Počítají taky s institucí Velkého bratra, kterému nebude možné nic utajit. Žádná nebere do úvahy skutečné vlastnosti lidského genofondu a vytrvale počítá pouze s lidmi, kteří prací získávají peníze potřebné k životu.

Moje vize je podstatně veselejší a vychází z toho, že jakékoli omezování kohokoli je možné "zvenku" jenom tehdy, když ten dotyčný nutně potřebuje něco co nemá volně k dispozici. Takže například prostřednictvím masného průmyslu můžeme ovládat každého, kdo se bez masa neobejde. Ovšem jakékoli opatření masného průmyslu nemá žádný vliv na vegetariány. Pokud tedy nechci být závislý na masném průmyslu, tak se můžu stát vegetariánem. A zrovna tak pokud nechci být závislý na jakékoli potravě, tak se můžu stát bretariánem.

Lidské tělo i lidská psychika má k dispozici spoustu nejrůznějších "vychytávek" z arsenálu magických i alchmistických praktik a změněných stavů vědomí. K nim se řadí i zatím nepříliš probádané zákony pokročilejší fyziky, které umožňují jak dosažení "volných" energií, tak i jak materializaci informací tak i dematerializaci až na informaci. Každý jedinec, který si dokáže osvojit všechny zmíněné dovednosti, je dokonale nezávislý, protože si může sám kdykoli vytvořit cokoli, co bude chtít nebo potřebovat. To znamená, že naprosto svobodný a nezotročitelný bude každý, komu se podaří rozvinout si k dokonalosti všechny své "vyšší" schopnosti. Ovladatelnými "zvnějšku" tak zůstanou pouze ti, kterým se "dokonalosti" dosáhnout nepodaří.

Místo nedokonalého direktivního Velkého bratra už od počátku věků funguje laskavá a pomáhající Šaktí, kterou můžeme plným právem považovat za vševědoucí Velkou matku.
 
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasy Označit příspěvek Zarážka - Až sem mám přečteno



Vlákno je uzamčené.
V této sekci možná naleznete
druhé vlákno určené pro diskuzi


 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License