Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 

 
Úvodem o fóru
 
Nápověda a vysvětlivky
 
Pravidla fóra
 
Podpořte chod a vývoj fóra
 


Úvodem o fóru

Vážení návštěvníci,

svět kolem nás je zřejmě plný dosud málo známých nebo ne zcela dostatečně pochopených úžasných skutečností a možností. Omfórum je portálem, jehož posláním je vytvořit unikátní a příjemné zázemí pro pozorovatele, badatele a odborníky, kteří touží pochopit vše kolem nás do větší hloubky a případně využívat možnosti, které se v těchto hlubinách mohou naskytnout. Jak napovídá hlavička portálu, nejstručněji řečeno spojuje členy tohoto fóra postoj "očí otevřených" s touhou o co nejhlubší poznání, a to i v případě, kdy může jít o velice odvážné nebo kontroverzní hypotézy, úvahy a závěry.

Po technické stránce fóra byl kladen důraz na to, aby se v souvislosti s případnými internetovými útoky jednalo o co nejvíce rezistentní diskuzní fórum. Mnoho internetových diskuzních fór funguje na předpřipravené šabloně phpBB. Omfórum však na této šabloně postaveno není. Nejen právě z bezpečnostních důvodů, ale i z důvodů jiných, je náš diskuzní portál naprogramován zcela samostatně, řádek po řádku, a to pouze jedním programátorem (současně administrátorem). Portál je uhnízděn u kvalitního poskytovatele, který kromě jiného uvádí, že jeho servery jsou umístěny v prostorách bývalého protiatomového krytu.

Vedle informačního a badatelského poslání si Omfórum klade za cíl, aby utvářelo společensky příjemný a pohodový kolektiv. S tím souvisí i pravidelné pořádání srazů, na kterých se jednotliví členové mohou poznat více osobně a osobně prodiskutovat vše potřebné.

Mým přáním jest, aby se pro vás Omfórum stalo báječným místem, které budete rádi navštěvovat jak kvůli jedinečným informacím a hypotézám, tak i kvůli příjemné atmosféře.


Adam, administrátor


 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2024 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License