 | Šolim 10.09.2016 15:11 Bydliště: na sever od Práglu
|
| Adam napsal(a): Šumavským křemenáčům sucho tolik nevadí.
A svědčí jim i to, pokud je někdo nefotí telefonem, ale konečně fotoaparátem... |
Taky jsem našel - asi hřiba? Velkého - hlava za dvě dlaně. Schovával se za stromem těsně na břehu Hamerského potoka.
Doporučuji v létě jíti kolem 10. hodiny Hamerský potok proti proudu. Dostane se vám nádherných pohledů na vodu čeřenou nespočetnými kameny a v protisvětle to nemá chybu!
A též procházka lesem je pohodová. Není zde nával turistů jako podél Vydry...
 | 
(Dostupné jen pro přihlášené uživatele fóra)

(Dostupné jen pro přihlášené uživatele fóra)

(Dostupné jen pro přihlášené uživatele fóra)
 Jeden z potůčků přitékajících do Hamerského potoka (Dostupné jen pro přihlášené uživatele fóra)
 I na březích potoka lze obdivovat krásu přírody (Dostupné jen pro přihlášené uživatele fóra)
 A nakonec slibovaný hřib, neměl jsem to srdce se jej jenom dotknout . . . (Dostupné jen pro přihlášené uživatele fóra) Obrázky není povoleno jakkoli šířit bez souhlasu jejich autora, a to ani v jakékoli upravené formě
|
|
|