 | proud 23.09.2016 18:22 Bydliště: svet
|
| MIRKO napsal(a): Abych to uved na pravou míru...to byla jakoby nějaká předtucha,kterou jsem nedokázal vytěsnit z hlavy...nuž,stalo se tedy. |
Mno,par bouracek jsem mel a predtuchy zadny,nastesti se to obeslo bez mrtvol a invalidnich vozejku....... Ono sice plati ze na co intenzivne myslis,predstavujes si to a jsou v tom emoce,to se plni,ale prece jen beznej strach z bouracky na to nastesti az tak nefunguje.Predstav si co by se delo a jakej by to byl chaos,kdyby k tomu aby se "veci dely" stacilo jen tak malo. |
|