Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Volné povídání   (str. 10)
 
proud    Uživatel podléhá schvalovacímu režimu
23.09.2016 18:22
Bydliště: svet
1922 43 795 
  MIRKO napsal(a):    Abych to uved na pravou míru...to byla jakoby nějaká předtucha,kterou jsem nedokázal vytěsnit z hlavy...nuž,stalo se tedy.

Mno,par bouracek jsem mel a predtuchy zadny,nastesti se to obeslo bez mrtvol a invalidnich vozejku....... Ono sice plati ze na co intenzivne myslis,predstavujes si to a jsou v tom emoce,to se plni,ale prece jen beznej strach z bouracky na to nastesti az tak nefunguje.Predstav si co by se delo a jakej by to byl chaos,kdyby k tomu aby se "veci dely" stacilo jen tak malo.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License