Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Volné povídání   (str. 10)
 
farkas   
28.09.2016 08:18
Bydliště: Střední Čechy
2935 345 4007 
  proud napsal(a):    Koupila si ten "autak" z toho inzeratu.........

Brzy budeme po autech bez kurvítek prstíčkem hrabat a špendlíčkem kopat.
Skoro každý, kdo má auto mladší 8 let, a dokonce s ním i jezdí, do něj sype peníze za opravy už od vypršení garance.
Zrovna mám svoji sedmnáctiletou krasavici někde před bránou STK a tak jí držte se mnou palce, ať zase na 2 roky projde. Na tachometru má 298 000, jezdí jako čert
a oleje jsem v létě dolila sotva 1,5 dcl jen tak pro pořádek, aby dosahoval nad střední risku.
V pondnělí jsem jela zánovním VW pasat a vadou výroby z něj mizí litr oleje přes jeden příliš tenký pístní kroužek za každých 500 km.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License