 | farkas 28.09.2016 08:18 Bydliště: Střední Čechy
|
| proud napsal(a): Koupila si ten "autak" z toho inzeratu......... |
Brzy budeme po autech bez kurvítek prstíčkem hrabat a špendlíčkem kopat.
Skoro každý, kdo má auto mladší 8 let, a dokonce s ním i jezdí, do něj sype peníze za opravy už od vypršení garance.
Zrovna mám svoji sedmnáctiletou krasavici někde před bránou STK a tak jí držte se mnou palce, ať zase na 2 roky projde. Na tachometru má 298 000, jezdí jako čert
a oleje jsem v létě dolila sotva 1,5 dcl jen tak pro pořádek, aby dosahoval nad střední risku.
V pondnělí jsem jela zánovním VW pasat a vadou výroby z něj mizí litr oleje přes jeden příliš tenký pístní kroužek za každých 500 km. |
|