Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Darryl Anka chanelluje Bashara   (str. 1)
 
Vrca   
20.10.2016 11:21
Bydliště: Praha
82 23 110 
Dnes vychází 1. díl mého článku ze Žofína. S obrázky je to zde: http://www.suenee.cz/darryl-anka-a-bashar-na-zofine-1-dil/. Samostatný text uvádím zde:
Darryl Anka a Bashar na Žofíně (15.102016) – 1. část.
Darryl Anka poprvé v Evropě channeluje mimozemskou bytost „Bashar“.


V sobotu přes devátou hodinou, když jsem se blížil k paláci Žofín, se před vstupem klikatila dlouhá fronta přesto, že seminář začínal až v deset a dovnitř pouštěli až v devět.
Při vstupem do sálu jsme museli podepsat „Prohlášení k akci. Také nabylo možné pořizovat vlastní audio – video záznam, ani fotografovat. V sále bylo asi 80% cizinců.
Ještě, než nás krátce před desátou vpustili dovnitř, jsem se seznámil ve frontě s milou paní ze Slovenska. Stihla mi vylíčit, jak se u nich nad domem a na jejich velké zahradě několikrát objevili mimozemšťané, o čemž vám snad v nějaké další reportáži přinesu svědectví.
V předsálí jsme měli možnost napsat na kartičky své jméno, které pak v sále vytahovali ze skleněné dózy. Jmenovaný měl možnost položit Basharovi, prostřednictvím D. Anky svoji otázku, případně několik.
D. Anka se po krátkém úvodu spojil s Basharem a začala dvouhodinovka otázek a odpovědí z publika. Pak byla dvouhodinová pauza na oběd, po které následovala druhá dvouhodinovka.

Zde vám přináším odpovědi na otázky, které jsem si stihl písemně zaznamenat a které, podotýkám, nereprezentují můj osobní názor.
D. Anka bude v nejbližší době organizovat plavání s delfíny na Hawaii a v Dominikánské republice s velrybami. Tyto vysoce inteligentní tvorové mají tak vysoké frekvence, že si lidé v jejich přítomnosti zvyšují své vibrace, což napomůže v kontaktu s mimozemskými civilizacemi, které naopak pro komunikaci s lidmi musí své vibrace snížit tak, aby se navzájem sladily. Velryby a delfíni jsou „fyzikalizované formy duše“.
Apeloval na posluchače, aby každý sám za sebe poslal své vládě žádost o zveřejnění informací o mimozemské přítomnosti, protože všechny „vlády vyspělých zemí“ o jejich přítomnosti vědí, ale tyto informace záměrně utajují.
Tím se vyvine plošně tlak na zveřejnění (O to dlouhodobě usiluje i S.Greer).
Pokud se člověk chce potkat, spojit se s mimozemskou bytostí, má pro to projevit v sobě vášeň, být víc sám sebou
a oni si nás najdou. Pak zapracuje synchronicita a setkání se projeví v realitě. Žádejme o vedení, zrušme bloky v sobě
a otevřeme svou mysl.
Učili nás věřit negativním přesvědčením, což nás brzdí v nadšení. Jsou to přesvědčení, která v sově musíme změnit. A jak změnit přesvědčení? Být ochoten to udělat. Pokud cítíte odpor, nechte přesvědčení jít. Výmluvy a racionalizace jsou jen výmluvy a lži. Je to trik založený na strachu. A ten strach se zvětšuje, když se blížíte k bodu, kde ty negativní pocity necháte odejít.
Strach je ve vás vytvářen uměle, aby systém kontroloval a udržoval na nízké úrovni míru nadšení a tím vám brání utvářet si vlastní realitu podle svých přání, kterých prvopočátkem je právě nadšení, ať už jsou vaše přání jakákoliv.
Vesmír udělá všechno proto, aby vám je zrealizoval. Ale vy je svými bloky a strachy v sobě od sebe odháníte.
Nikdy se nebojte být k sobě upřímní! Hledejte v sobě negativní přesvědčení, protože kdyby byly pravdivé, nikdy bychom neexistovali. Bylo vám umožněno se inkarnovat na Zemi, abyste vyjádřili svůj tvůrčí potenciál a seberealizovali se zde.
Vše je jedno. Vše je nekonečný prázdný prostor a v něm jedna jediná subatomární částice, která je však současně nikde a všude. Tím může úplně všechno a všude. Jedna částice vytváří vše a všude v jednom čase.
Vše je propojeno, přestože teď na Zemi zažíváte odpojení.
Objeví se zde „Šekona“, která vás naučí telepatickému propojení s ostatními lidmi. Je to zkušenost koncentrovaného světla, která potrvá 3 dny. To se dělo a děje i v jiných částech vesmíru.
Nějakému jinému člověku můžete pomoci jedině, když budete sami sebou. Jste vesmírem stále podporováni ve všem. V pozitivním i negativním. Je to o volbě, co si vyberete. Máte moc svobodné volby, co si zvolíte. Jestli negativní myšlenky a činy nebo pozitivní.
Ayahuasca, halucinogenní houby atd. jsou tady proto, aby vás naučily a jejich prostřednictvím jste zakusili změněný stav vědomí, ve kterém navazujeje telepatické spojení s vyššími dimenzemi a světy. Pak mají pozitivní účinek. Jakmile ten stav zakusíte, už znáte cestu, jak to dělat i bez nich. Jestliže to budete dělat jen jejich prostřednictvím, je to negativní účinek.
Jsou ve vás naprogramovány strachy vůči tzv. Šedivákům a mimozemšťanům vůbec prostřednictvím sdělovacích prostředků a filmů. Některé pozitivní filmy byly Blízký setkání třetího druhu, Kontakt, Starman, ET, Zámotek. Všechny ostatní jsou negativní, zvlášť z poslední doby. Nemáte se čeho bát.
Jsem kvazihmotná bytost z planety Essasanni. Máme perkusivní hudební nástroje, mnoho druhů bubínků z krystalového nanomateriálu. Co vy slyšíte jako jeden tón, my slyšíme mnoho tónů.
Kolem naší planety máme nainstalovány 3 obří koule v průměru 75 mil, které rezonují a „koupou“ planetu v synchronní frekvenci. Je to energetická bublina, která umožňuje synchronicitu reality, kterou zažíváme.
Uvědomte si, že všechno co vás baví, je pro ostatní darem a to vás propojuje. Pak můžete „downloudovat“ od těch, co také prožívají vášeň a stáhnout si od nich informace související s tím, co vás baví, v čem je vaše vášeň.
Zvuk a hmota jsou propojené, vše je rezonance, vědomí o různé frekvenci včetně světla. Jmenuje se to „somoluminiscence“. (Zvuk tvoří světlo). Je to změna zvuku na el. proud. Souvisí to s „Plankovou“ konstantou.
Můj normální den? Jsem specialista první kontakt s jinými civilizacemi. Moje práce je propojovat civilizace. Prozkoumávám prostor a vyhledávám jiné civilizace. Jsem sochař. Používám nanoskleněné materiály, které vytvářejí energie. Nejím ani nespím. Naučili jsme se „lucidnímu snění“, dennímu snění, což je změna vzorce vědomí. Fyzická realita je jiný druh snění. Nepotřebujeme spát, protože stále spíme a současně jsme stále vzhůru – lucidně sníme.
Při lucidním snění co tam změním, to se promítne ve fyzické realitě.
Ptáte se proč léčitelé nedokáží vyléčit některé nemocné? Protože někteří lidé si podvědomě nepřejí být vyléčeni. Neposloužilo by jim to.
Sírius (A nebo B?) má starodávné propojení s Egyptem a kočkami. Kočky vidí energie a vidí mezi dimenzemi, prostřednictvím kterých nahlížíme do vašeho světa. Jejich očima vás můžeme pozorovat a učit se o vás.
Nemáme kina a filmy. Když se chceme pobavit, pozorujeme vás třeba kočičíma očima.
Jste hybridní rasa, která byla vytvořena smícháním genetiky 7 vesmírných ras, např. Arkturiánů, Plejáďanů, Sírijců.
My jsme také hybridní rasa, rasa Greys a my jsme vašimi potomky z budoucnosti. Jsme kříženci Greys a lidské DNA.
Také máme propojení i na jiné systémy, jako třeba na Annunaki. Všichni jsme totiž hybridní rasy.
Inteligence je mentální, duchovní a emocionální. Ty musí být v rovnováze.
Premiéra filmu „First contact“ a transmise s Basharem byly zvoleny právě v Praze proto, že Praha je energetický vortex – vír, což urychlí šíření těchto informací po planetě.
Všichni, kdo jste dnes tady v sále, jste měli kontakt s mimozemšťany, ať už si to pamatujete nebo ne. Jinak byste tady nebyli.
Najděte svoji vášeň a definujte ji ve svém prohlášení, kterému věříte! Vytvořte si svoji budoucnost, představte si tu energii už teď a ona se manifestuje ve formě vaší reality. Jsou to frekvence, informace – tvoření budoucnosti. To zrychlí váš vývoj, váš růst. Ten stav bytí, o kterém přemýšlím a nadšení mne přenese do mé budoucnosti.
Tantrický sex je harmonizace vyšších frekvencí při orgasmu. My neprožíváme něco jako ogasmus na fyzické úrovni, ale spojením dvou myslí, což je mnohonásobně intenzivnější prožitek.
Zjistěte si, jaké názory nebo přesvědčení jsou pro vás důležité. Že jsou peníze špatné je mylný názor nebo přesvědčení.
Zjistěte si, co vás nejvíc baví a bez očekávání výsledku projevte pro to max. nadšení. Tím budete v pozitivním stavu.
Tím si zajistíte cestu nejmenšího odporu, protože se aktivuje synchronicita a začnete tvořit svoji realitu. Přesto, že se vám dílčí výsledky nemusí líbit, vaše logická mysl však vidí jen do první zatáčky, kdežto vaše podvědomí vidí až do cíle.
Z mylného přesvědčení, že nejsem dost dobrý, vzniká žárlivost.
Děti se u nás „rodí“ z energetické bubliny mimo těla. V té je formováno tělo a vyšší mysl se na něj napojí. Bublina je krystalizací vyšší mysli a ducha a tak se vytvoří tělo. Trvá to 3 roky, než je pak dítě vyspělé a odchází učit se, co chce.
Jeho rodina jsme my všichni, protože má na nás propojení a mají podporu všech. Oni sami se rozhodují, jak sami sebe vyjádří, objevují sami sebe.
Dělejte, co vás baví a buďte pravdiví sami k sobě.
Jste neviditelní pro negativní mimozemské civilizace, pokud jste na dostatečně vysoké vibrační úrovni (frekvenci).
A to je, když následujete a děláte to, pro co objevíte svoji vášeň.
Povolenka je to, co vás blokuje a vy myslíte, že potřebujete nějakou „berličku“ abyste mohli něčeho dosáhnout. Např. musím meditovat tak a tak. Ve skutečnosti žádnou povolenku nepotřebujete. Udělejte to přímo.
Mluvte se svojí vyšší myslí a věřte tomu, čemu chcete věřit místo toho, čemu věřit nechcete.
Šišinka mozková, která produkuje DMT, vám umožňuje průnik do jiné dimenze, do jiné reality. Ayahuasca atd. vám
ukáže cestu. Pak už víte jak na to a už ji nepotřebujete. Pak to už jde i bez ní.
Na váš dotaz pane, jestli máte hybridní děti odpovídám, že ano. Ve věku 7, 13 a 17 let.
Když D. Anka začínal s channelingem se mnou, byl schopen přijmout 1,5% mé energie. Nyní je to 5% a tato energie je teď přenášena na vás , sem do sálu, takže jste s ní propojení.
Alexandrijská knihovna s věděním byla záměrně zničeno i se záznamy o Atlantidě.
Bohové tak, jak je tady znáte, byli nebo jsou mimozemšťané.
Zrušte svá omezení. Můžete dělat daleko víc, než si myslíte.
Integrace a expanze jsou pozitivní energie, negativní energie odděluje.
Vaše vyšší vědomí prožívá tady na Zemi téma, které si vybralo.
Napojte se na frekvence, které jsou mi příjemné přes svoje pocity.
Buďte v přítomnosti, protože myšlenky na minulost generují pocity viny a myšlenky na budoucnost zase strachy.
Negativní myšlenky udělají všechno, aby vás přesvědčily, jak je těžké se jich zbavit. Buďte sami sebou a ovládněte negativní přesvědčení, která vám způsobují strach. Strach má způsobit neodejití negativních přesvědčení.
Negativní přesvědčení jsou jen iluze z minulosti. Nechte odejít to, co nefunguje. Otevřete se sami sobě. Jste podporováni celým vesmírem. Hovořte se svou vyšší myslí, jste s ní propojeni.
Čím více žijete v přítomnosti, tím méně energie potřebujete. Tím reaktivujete svoji DNA, navyšujete svoji frekvenci, zrychlujete tvorbu své reality a expandujete. Propojíte se s vyšší myslí. A na počátku všeho je nadšení.

Po skončení části otázek z publika a krátké pauze celou akci ukončila patnáctiminutová meditace, která má podpořit navázání kontaktu diváků s mimozem. civilizací.

V předsálí během semináře organizátoři prodávali trička se zajímavými motivy, které vám předkládám, abyste si mohli udělat vlastní názor.
FOTO triko
Informace o mimozemských civilizacích, jako Sirius, Arkturus, Pleyades atd. si každý na internetu umí najít sám. Otázka je, které zdroje a informace jsou pravdivé. Essasanni jsou planetou Bashara. Protosapien a hypersapien se dají taky najít.

Na youtube na adrese Bashar CZ & SK https://www.youtube.com/playlist?list=PLxLCdRh7xXdfb4Ex1R3AtYfAHo9bOrjsi
je 37 krátkých videí na témata jako např. budoucnost lidstva, černé díry a dimenze, delfíni a lidé, odkud pocházíme, jak se zbavit závislosti, marihuana, synchronicita, výhra v loterii, jak funguje teleportace, jak změnit svou realitu atd.
(Např. Vezměte život zpět do svých rukou - Bashar s titulky (4 minuty): https://www.youtube.com/watch?v=fWj5SilMB78 )
Hodinový dokument s D.Ankou, který chanelluje mimozemskou bytost „Bashara“ (13.10.2016) je na adrese:
http://cestyksobe.cz/darryl-anka-bashar-poselstvi-pro-evropu/15069
nebo https://www.youtube.com/watch?v=wUEIabIunMo
 


(Dostupné jen pro přihlášené uživatele fóra)
 


(Dostupné jen pro přihlášené uživatele fóra) 
 
Obrázky není povoleno jakkoli šířit bez souhlasu jejich autora, a to ani v jakékoli upravené formě
 

 
20.10.2016 15:32 Editace moderátorem. Editace příloh na žádost autora příspěvku
19.03.2017 00:38 Editace moderátorem. Oprava chybně vloženého odkazu
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2024 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License