 | Šolim 27.10.2016 14:54 Bydliště: na sever od Práglu
|
| Adam napsal(a): V několika předchozích letech jsem se velmi rád nechával unášet fotografováním podzimní tématiky... |
A nyní už neee??? To by byla velká škoda!!!
Já to beru jako meducínu na vytlačení nežádoucích myšlének v tom racionalizovaném, demokraticko-ekonomicky zblázněném světě . . .
 | 
(Dostupné jen pro přihlášené uživatele fóra)

(Dostupné jen pro přihlášené uživatele fóra)

(Dostupné jen pro přihlášené uživatele fóra) Obrázky není povoleno jakkoli šířit bez souhlasu jejich autora, a to ani v jakékoli upravené formě
|
|
|