Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Kolébka bohů   (str. 1)
 
farkas   
14.11.2016 19:10
Bydliště: Střední Čechy
2931 344 3997 
Při pohledech na na kamennou výzdobu zachovalých starověkých paláců plných plastik propletených obnažených mužských a ženských těl
si člověk ovlivněný dvoutisíciletým vlivem oficiálních náboženských ideologií těžko představí, že to není nevázaný skupinový sex, ale znázornění
cest k božství, kterého je lidské tělo za určitých podmínek schopno dosáhnout.
Pár tisíc let je příliš krátká doba na to, aby anatomie lidského těla pozbyla schopnosti plnit účel, pro který byla původně stvořena.
Božská sexualita je stále v nás i přes to, že zavedené náboženské ideologie tvrdí naprostý opak. A nejen náboženské ideologie.
Prostřednictvím pornografie, společenské degradace lidské sexuality na sport, konzum a neutuchající masáže dobře placených a "správně" vystudovaných sexuálních poradců jsou lidé odváděni od svojí původní podstaty, kterou je jediné opravdové božství. Božství v člověku, božství v nás.
Jedinou cestou k nápravě je sebeovládání vlastní sexuality a uvědomění si, že naše sexualita není náš velitel, a že není nezbytné realizovat sexualní uspokojení pokaždé, když se pud zahlásí. Tím se totiž dostáváme pod úroveň zvířat a navíc potvrzujeme úspěšnost všech, kteří se po celou dobu snažili a pořád snaží nás do této podřadné pozice umístit.
Nejsem odborník na čakry, ale ony souvisí s klíčovými orgány lidského těla, tak se ve svém návodu na obnovení zapomenutého lidského božství budu o anatomii lidského těla i o čakry trochu opírat.
Sexuální energie vzniká působením hormonů gonád v podbřišku. V oblasti druhé čakry číhá stočená jako had a její jogínský název je kundalini.
Málokdo dnes ví, že ovládáním svojí sexuality můžeme, za předpokladu, že se nehoníme za primitivním orgasmem, kundalini povznést do vyšších čaker.
Stačí potkat člověka opačného pohlaví s podobnou schopností sebeovládání a kundalini náhle vystoupá ke třetí čakře přátelství.
Stoupá-li výš, dosáhne ke čtvrté čakře - srdeční. Tam vzniká zamilovanost a necháme-li hada dále stoupat, očichá si i čakru rozumu. Had může kdykoliv sestoupit do nižších čaker, ale pokud máme štěstí, nastoupá do hlavy a vznikne láska.
Při spojení takto připravených lidských těl dochází i k dokonalému spojení obou hadů a zharmonizovaná energie spojení mužského a ženského principu spojuje obě těla v jedinou pulzující bytost, v níž skrze dvě otevřené osmé čakry koluje skutečná božská energie universa.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2024 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License