| Výši proudu určuje vzdálenost elektrod a vodivost elektrolytu. Jako zdroj používám buď nabíječku na autobaterie nebo napáječ pro notebook. Při použití napáječe je vyšší napětí a proto se i víc hřeje elektrolyt. Elektrolyt jsem používal s jedlou sodou, teď dávám kyselinu citronovou. Výsledky jsou stejné.
martin11 - ukrutně složitá konstrukce.
Vyvíječ je možné vyrobit doslova na koleně.
 |  Vhodnější je vyšší nádoba. Zbytečně jsem dával dva kelímky. (Dostupné jen pro přihlášené uživatele fóra)
 Současný vyvíječ (Dostupné jen pro přihlášené uživatele fóra)
 Sestava elektrod (Dostupné jen pro přihlášené uživatele fóra) Obrázky není povoleno jakkoli šířit bez souhlasu jejich autora, a to ani v jakékoli upravené formě
|
|
|