Příspěvek umístěný v tematickém vlákně: GMO (str. 1)
Poota 14.10.2015 18:59 Bydliště: Praha
9111
613
7695
Pokud to bude na lidi působit obdobně jako na jiné plevele, tak předpokládám, že někteří po tom zežloutnou a možná se jim i sešikmí oči - a někteří po tom naopak ještě povyrostou