 | E_man 25.10.2017 17:10 Bydliště: Kde lišky dávají dobrou noc
|
| Jenže tohle pánové sice na jedné straně ospravedlňuje centrální globalizací, ale na druhé straně v rukou KOHO??!!
Já se neodvažuju teď určit koho, ale s určitosti se odvažuju tvrdit, že to nesmí být privátní neprůhledný subjekt schopen použit své zisky proti komukoliv na celém světě. A to platí o komkoliv i v jiných oblastech třeba ve finančnictví !!!!! |
|