Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Mezi nebem a zemí   (str. 1)
 
Poota   
09.11.2017 10:37
Bydliště: Praha
9111 613 7695 
  P+FxA napsal(a):    Jinak ten Rus si protiřečí. Je totiž nelogické, že byl v minulém životě Marťanem a přitom tvrdí, že tam Marťané stále žijí a že neumírají, ...

Budeš se divit, ale neprotiřečí si vůbec.

To se zdá jenom Tobě, protože uvažuješ v zákonitostech trojrozměrného prostoru, který je omezován například kontinuálně plynoucím časem.
"Světem" duší jsou ale prostory vícedimenzionální, které zrovna s časem umožňují roztodivné kousky - například převtělit se příště můžeš jak třeba do vlastního vnuka, tak do svého bratra, svoji matku a nebo kteréhokoli člověka z dob dávno minulých.

Letmo se o tom zmiňuji v "Jak to je", pokud to chceš důkladněji, tak doporučuji navštívit naši "Čítárnu" a v ní třeba Foučkovou nebo Newtona s regresemi a nebo někoho s astrálním cestováním - Raduga, Peterson a Monroe.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License