 | martin11 28.11.2017 09:02 Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
|
| dík za všeobecný popis, co je v přístroji co, že to musí chladit atd...ale:...nejde o to kde Rossi chytil toho quarka...ale jak ví, že tam má zrovna tři...a kde je skladuje...v klícce, nebo v nějaké kádince....dá se dočíst co je to Quark...ale "nějaká " skříňka velikosti krabice od dortu, izolepou olepené "cosi", kyblík s vodou a humbuk kolem, nevzbuzují zrovna důvěru....Myslím, že již odezněla doba Flemingova bordelu v laboratoři, kde se dalo něco"náhodou" objevit...
Odceňuji Tvoji velkou snahu věci přijít na kloub, poodhalit, nebo lépe sám přijít na problém...ale předvaděčka je opravdu velmi, velmi smutné podívání |
|