Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    E-Cat a jiné nemravnosti z oblasti LENR alias fúze za studena   (str. 4)
 
E_man    Uživatel podléhá schvalovacímu režimu
01.12.2017 14:57
Bydliště: Kde lišky dávají dobrou noc
2217 85 1826 
Ono celý průběh demonstrace byl nafilmován a postupně se zveřejňuje. Sleduji to stovky, ne-li už tisíce lidí s poměrně slušnými technickými znalostmi. Podobně jako já nenamítají nic proti změřenému teplu ale podobně jako já nejsou ochotni přijmout Rossiho závěr, že demonstrace byl jeden obrovský úspěch viz http://e-catworld.com/2017/11/30/rossi-claims-important-stockholm-success/ . Bez změřeného příkonu do řídících obvodů (ať už generovaly jakékoliv signály, frekvence či napětí pro Quarky) to je bohužel jen Rossiho blábolení.
Možná že úspěch vidí v tom, že nalákal opět někoho, kdo mu nasype peníze. Pro mne (a asi spoustu dalších) to zůstává jen jako podivně nesmyslná show a zatím nechápu, proč ji vůbec veřejně prezentoval.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License