 | E_man 01.12.2017 14:57 Bydliště: Kde lišky dávají dobrou noc
|
| Ono celý průběh demonstrace byl nafilmován a postupně se zveřejňuje. Sleduji to stovky, ne-li už tisíce lidí s poměrně slušnými technickými znalostmi. Podobně jako já nenamítají nic proti změřenému teplu ale podobně jako já nejsou ochotni přijmout Rossiho závěr, že demonstrace byl jeden obrovský úspěch viz http://e-catworld.com/2017/11/30/rossi-claims-important-stockholm-success/ . Bez změřeného příkonu do řídících obvodů (ať už generovaly jakékoliv signály, frekvence či napětí pro Quarky) to je bohužel jen Rossiho blábolení.
Možná že úspěch vidí v tom, že nalákal opět někoho, kdo mu nasype peníze. Pro mne (a asi spoustu dalších) to zůstává jen jako podivně nesmyslná show a zatím nechápu, proč ji vůbec veřejně prezentoval. |
|