 | Antony 01.02.2018 16:25 Bydliště: Praha
|
| Cestování Co se týká astrálního ceetování, četl jsem v jednom starém časopise asi z roku 1907 cosi o postupu využití spánku. Prý když člověk každý večer ve své postýlce před spinkáním bude páchat meditaci na nějakou cestu, ale cestu se vším všudy, sledováním jednotlivých kroků, pozorováním okolí... tak prý ve spánku samovolně vystoupí astrální tělo a jde tam, kam je člověk myšlenkami nasměruje. Jen to prý chce trpělivost a pravidelné opakování. A po nějaké době pravidelného opakování se prý dopstaví velmi zajímavé výsledky. Jen je potřebná trpělivost. Vzhledem k tomu že onen pokus zabere jen několik minut před tím než usnu, bude zajímavé to vyzkouzšet. |
|