Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Astrální cestování   (str. 2)
 
Antony   
01.02.2018 16:25
Bydliště: Praha
73 100 
Cestování
 
Co se týká astrálního ceetování, četl jsem v jednom starém časopise asi z roku 1907 cosi o postupu využití spánku. Prý když člověk každý večer ve své postýlce před spinkáním bude páchat meditaci na nějakou cestu, ale cestu se vším všudy, sledováním jednotlivých kroků, pozorováním okolí... tak prý ve spánku samovolně vystoupí astrální tělo a jde tam, kam je člověk myšlenkami nasměruje. Jen to prý chce trpělivost a pravidelné opakování. A po nějaké době pravidelného opakování se prý dopstaví velmi zajímavé výsledky. Jen je potřebná trpělivost. Vzhledem k tomu že onen pokus zabere jen několik minut před tím než usnu, bude zajímavé to vyzkouzšet.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License