 | Karel 124 13.11.2015 10:08 Bydliště: Praha a okolí
|
| Včera zrovna mi kamarád povídal, v podstatě to samé,byla tam zmínka o aktivitě dvou vzájemně posunutých 11 letých cyklů, které se týkají dvou nezávislých aktivit Slunce jedna aktivita vnější a druhá vnitřní, výsledek jakéhosi snad Norského výzkumu. je to datumově podobné tomu co píše Adam.
Doplním to, až se znova potkám............
Neupečeme se doufám už v zimě a nezmrzneme v létě.
Z jedné strany hoří oheň vzňatý,
Z druhé strany mrzne v kámen ledovatý
Mělo by to jít přežit, budeme se muset snažit. |
|