 | Poota 10.09.2015 23:28 Bydliště: Praha
|
| Co s tím? Je samozřejmě otázka, k čemu by to mohlo být dobré.
Doznávám, že zatím nevím.
Dá se předpokládat, že na "hustotě" prostoru budou nejspíš záviset její hlavní vlastnosti jako je třeba gravitace a nebo magnetizmus a asi i některé další, které mě zrovna nenapadají.
Technicky by se dal celkem snadno vyrobit rotující disk, který by u obvodu nesl větší počet menších rotujících disků. Ty menší disky mohou rotovat stejným nebo opačným směrem a mohou být prostřídané a nebo jedny na jedné straně a druhé na druhé. Pokud by to nějak měnilo gravitaci, dalo by se to celkem jednoduše zjistit na obyčejné váze.
Takže zatím tak. |
|