Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Změna hustoty prostoru   (str. 1)
 
Poota   
10.09.2015 23:28
Bydliště: Praha
9111 613 7695 
Co s tím?
 
Je samozřejmě otázka, k čemu by to mohlo být dobré.
Doznávám, že zatím nevím.
Dá se předpokládat, že na "hustotě" prostoru budou nejspíš záviset její hlavní vlastnosti jako je třeba gravitace a nebo magnetizmus a asi i některé další, které mě zrovna nenapadají.
Technicky by se dal celkem snadno vyrobit rotující disk, který by u obvodu nesl větší počet menších rotujících disků. Ty menší disky mohou rotovat stejným nebo opačným směrem a mohou být prostřídané a nebo jedny na jedné straně a druhé na druhé. Pokud by to nějak měnilo gravitaci, dalo by se to celkem jednoduše zjistit na obyčejné váze.
Takže zatím tak.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License