 | martin11 20.09.2018 16:08 Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
|
| ...dík za připomínky...
1.- použil bych kolo horské 24" co nejširší pneu..s duší a tu bych ještě naplnil vodou...na dofoukl /předpokládaná hmotnost 2kg
2.- osička u bicyklů nikdy nemá metrický závit ..ale to není problém upravit.
3.- váha - hmotnost...když bude "osa" dlouhá 2 mety a bude se držet za konec, tak nikdo to kolo nezvedne, protože to bude velká páka....předpokládám, že půjde zvednout při uchopení za konec jen při roztočení.
4.- vidlice bude možná alternativa pokusu...zkusit co se stane, když se osa otáčení pootočí o 90° k původní nosné tyči
...myslím že na srazu bude veselo...až nás pneumatika bude honit po lokále |
|