Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Setrvačník, gyroskop   (str. 4)
 
martin11    Uživatel podléhá schvalovacímu režimu
05.10.2018 13:10
Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
6858 110 3651 
...no...vy mě tedy dáváte... *fyzikální vražda*....takže až to stvořím, tak to samozřejmě zkusím...bez vody. na ráfek nic motat nebudu, natož lepit nějaká závažíčka či cokoliv....životní zkušenost mě nabádá k obezřetnosti, tyhle odstředivé síly jsou strašné...jsem rád, že jsem se dožil.../nevím jestli už někoho honil roztočený hard disk po místnosti....a to váží jen několik dkg. Mě ano /
...ze stejného důvodu to nebudu roztáčet přes matku 19 /M12/ protože nevím jak Golu upevnit k roztáčecímu elementu /vrtačce/ proto zde bude Imbus a 8 -10 šestihran upnu do roztáčecího sklíčidla. kdyby náááhodou při roztáčení Gola zůstala na matce, tak je to neřízená střela.
...vezmu sebou tu pumpu na vodu a i normál pumpičku...můžeme to zkusit naplnit na místě...zapřemýšlím, kterak opět tu vodu z duše vylít...
... další diskuze vítána
p.s. prádlo ve ždímačce *aut. pračce*je také docela pohyblivé- tekuté... navíc nesourodé a přesto se zde porovná/ pračka nehází, pokud to není Tatramatka/ a také se točí vertikálně...tedy na kolmo ke gravitaci...a že pračka co dobře ždíme opravdu točí / tuším asi 1500/...jak na tento argument odpoví oponenti???
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License