 | martin11 05.10.2018 13:10 Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
|
| ...no...vy mě tedy dáváte... *fyzikální vražda*....takže až to stvořím, tak to samozřejmě zkusím...bez vody. na ráfek nic motat nebudu, natož lepit nějaká závažíčka či cokoliv....životní zkušenost mě nabádá k obezřetnosti, tyhle odstředivé síly jsou strašné...jsem rád, že jsem se dožil.../nevím jestli už někoho honil roztočený hard disk po místnosti....a to váží jen několik dkg. Mě ano /
...ze stejného důvodu to nebudu roztáčet přes matku 19 /M12/ protože nevím jak Golu upevnit k roztáčecímu elementu /vrtačce/ proto zde bude Imbus a 8 -10 šestihran upnu do roztáčecího sklíčidla. kdyby náááhodou při roztáčení Gola zůstala na matce, tak je to neřízená střela.
...vezmu sebou tu pumpu na vodu a i normál pumpičku...můžeme to zkusit naplnit na místě...zapřemýšlím, kterak opět tu vodu z duše vylít...
... další diskuze vítána
p.s. prádlo ve ždímačce *aut. pračce*je také docela pohyblivé- tekuté... navíc nesourodé a přesto se zde porovná/ pračka nehází, pokud to není Tatramatka/ a také se točí vertikálně...tedy na kolmo ke gravitaci...a že pračka co dobře ždíme opravdu točí / tuším asi 1500/...jak na tento argument odpoví oponenti??? |
|