 | martin11 09.10.2018 18:03 Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
|
| ...tak je večer...dolaboroval jsem...Adam může klidně spát, do setrvačníku jsem vodu nenalil...
...roztočil jsem na 1000ot/min ...a nic se neděje ...větší otáčky neumím udělat, flexou se bojím ....tak jak dále????
p.s. asi by to chtělo nalít tu vodu... ...a setrvačník zhmotnit...
...když se to točí, tak z toho jde docela strach |
|