 | Had 09.10.2018 21:45 Bydliště: Tam kde hřmí stihačky
|
| No pokavad to budeš roztačet pomalu aby se voda neutrhla od pláště tak to bude v pohodě jako centrifuga. voda se ustálí, ale běda, jestli by někde voda našla cestu ven! Došlo by krychlé destrukci
Toto kolo bude mít konstrukční rychlost do 80km/hod. Ty ho zatížíš vodou tak bych šel na max 50% konstrukční rychlosti, ale muselo by být kolo vyvážené, nesmí kmitat. |
|