 | martin11 10.10.2018 17:33 Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
|
| ...blahopřeji ti k myšlence...sestrojit vlastní setrvačník....také bych sestrojoval....mít soustruh...to co mám vzniklo jen pomocí vrtačky a brusky a kolečka vnukova kola....na srazu se domluvíme...a oslovíme La z Brna... ...to je mooooc šikovnej kluk ...a něco vymyslíme...fortelné, pevné, na ložiskách ...
...nástavbová tyč/80cm/ se připojí pomocí 2 šroubků za minutu
p.s. ...ahoj Laďo /La/....myslíme na tebe...jedině ty nás můžeš zachránit...zdraví martin |
|