 | Poota 31.10.2018 15:01 Bydliště: Praha
|
| Rozhodovat se pro zimní nebo letní čas je nebetyčná pitomost stejně velká jakou je střídání těch dvou časů.
Prostě poledne je tehdy, když je slunce "nejvýš" a v poledne má být dvanáct hodin!
Takže nevím, co by se mělo řešit. Jinak vymyslet si můžeme cokoli, třeba že poledne bude ve tři ráno a hodin že přitom bude devět |
|