 | cocot 02.11.2018 10:56 Bydliště: Muslimice - North Bohemia
|
| Red Bull bude hlavním sponzorem Citroenu. Sebastien Ogier si k Citroenu přetáhne hlavního sponzora. A co bude s Abu Dhabí?
https://www.ewrc.cz/clanek/33042-red-bull-bude-hlavnim-sponzorem-citroenu/
Pokud někoho zajímá plat pilota rallye jako je Sebastián OGIER, tady je...
viz příloha...
Jinak za ty peníze musíte zahodit pud sebezáchovy z auta, snížit čelo na MAX, abyste neměli odpor vzduchu a veřejnosti a "plnej plyn", nebo nic se MUSÍ stát vaším krédem!!!
Jinak SMOLIK PACHOLIK :)))
 | 
(Dostupné jen pro přihlášené uživatele fóra) Obrázky není povoleno jakkoli šířit bez souhlasu jejich autora, a to ani v jakékoli upravené formě
|
|
|