Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Střídání letního a zimního času, zrušení střídání   (str. 1)
 
Jarin's   
02.11.2018 12:12
Bydliště: Za dveřmi je Rak
948 141 910 
No pro mi je v podstatě úplně jedno, kde je slunce v poledne. Nám vyhovuje letní čas, protože je proste v lete i v zimě déle světlo. Svítání si ve 3 ráno v létě moc neužiju, klidně může svítat až ve 4. V Zimě potom musíme zavírat koně už ve 4(16) a víc by nám vyhovovalo je zavírat až v 5(17). Taky v létě se nám lépe sedí na verandě při západu slunce až v 21:30. Protože prostě vstáváme se ženou po celý rok stejně v 8:00, je pro nás možnost delšího světla výhodnější, ten den je pro nás prostě delší a názory na to může mít každý jaké chce....
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License