 | Jarin's 02.11.2018 12:12 Bydliště: Za dveřmi je Rak
|
| | No pro mi je v podstatě úplně jedno, kde je slunce v poledne. Nám vyhovuje letní čas, protože je proste v lete i v zimě déle světlo. Svítání si ve 3 ráno v létě moc neužiju, klidně může svítat až ve 4. V Zimě potom musíme zavírat koně už ve 4(16) a víc by nám vyhovovalo je zavírat až v 5(17). Taky v létě se nám lépe sedí na verandě při západu slunce až v 21:30. Protože prostě vstáváme se ženou po celý rok stejně v 8:00, je pro nás možnost delšího světla výhodnější, ten den je pro nás prostě delší a názory na to může mít každý jaké chce.... |
|