martin11 04.11.2018 15:45 Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
6858
110
3651
...tak plzeňští mají opět BMW....ach jo...to je ale šaškárna....
...a poslední věta z reportáže....díky za info..."až pojedu z Německa...tak uberu...
...a že pojedu...Trabantem....