 | Poota 29.11.2018 11:36 Bydliště: Praha
|
| Rozhodně nejsem proti jakémukoli šetření - jenom mi trochu vadí, že takovýmihle studiemi to začíná, a "donucovacími" prostředky to pak končí.
Na začátku zateplování domů byly taky podobné studie a pokusy - a dneska se dostáváme do situace, kdy je dům bez zateplení označen za "méněcenný" a je jen obtížně prodatelný.
To jsou právě ty stíny pokroku. |
|