 | milda 03.12.2018 12:20 Bydliště: Milky Way
|
| cocot napsal(a): VELMI dobře vědí, proč to dělají a taky je jasné, že v současnosti být v nějakém paktu, unii, nebo vetším společenství se NEVYPLÁCÍ!!! |
Katar získal nezávislost v r. 1971. Když se podíváme na mapu a uvědomíme si co se tam už déle než rok děje, tak bych se docela o tento státeček obával.
Mohl by velmi snadno dostat od některého většího a agresívnějšího souseda "internacionální pomoc"
|
|