 | martin11 13.12.2018 21:45 Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
|
| martin11 napsal(a): ...pozor ...tak toto raději nečtěte... ...péče o motor...
https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/auto/motorum-hrozi-cern...
p.s. kdo má rád své auto...a jeho motor...a je to jako péče o srdce.., tak tomu... |
"Alfou a omegou je kvalitní aditivované palivo," radí Karnolt. Kromě toho, že lépe shoří, obsahuje i čisticí aditiva, které si dokáži poradit s již vzniklými úsadami. Jedná se například o V-Power od Shellu nebo Vervu od Benziny. |
|