 | martin11 06.02.2019 20:22 Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
|
| eda64 napsal(a): Ahojky Martine,nechci kecat,ale mohly by to být opravdu "píchačky",aly ty pro strážní službu.Několikery byly vždy umístěny na "strategických" místech ve fabrice a strážný měl klíček.Přišel,otočil... |
pro edu 64 ještě jednou ...ozvali se mě z nějakého muzea, že to jsou asi opravdu info hodiny strážní služby....že to nikdy neviděli a že to chtějí do nějakého muzea a to co nejdříve páč bude nějaká výstava....tak jim to asi dám, nebo vyměním za "ruské kukačky"....
p.s. nemáte někdo doma "ruské kukačky?" ...koupím...
p.s.s Adam už sklep či půdu vytěžil, nebo má ještě jedny ?
...mno, právě mě napadlo, že jim to dám s tím, že u exponátu...a že ho jistě vystaví, protože to nikdy neviděli napíšou...."DAR OM Fora "w.omforum.cz... |
|