 | Poota 27.11.2015 17:37 Bydliště: Praha
|
| On to s těmi antibiotiky byl už od začátku špatný směr a jednou to muselo stejně krachnout.
Ale nemám obavy, že by si farma mafie neporadila - holt bude za drahé peníze prodávat něco jiného. Však on už se nějaký další humbuk najde. A v nehorším budou za ty prachy prodávat i tu vodu ze septiků, akorát si to firmy nebudou moct patentovat, ale oni si už nějak poradí.
Jenom mám dojem, že když už to pomalu začínají zveřejňovat, tak že už je to určitě hodně "po dvanácté". |
|