 | Poota 27.11.2015 21:53 Bydliště: Praha
|
| Doufám, že budeš pokračovat - jenom bych připodotknul, že bakteriofág je nebuněčný a nemá žádný metabolizmus, takže ho nelze považovat za "mrňavou bakterii".
A ani doslovný překlad jako "požírač bakterií" se nedá přijmout, protože bakterii nepožírá, ale pronikne do ní a "donutí" ji, aby ho zhruba 200x zreplikovala, což je její konec. |
|