Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Vodík a jeho aplikace pro zdraví   (str. 8)
 
Píďalka   
12.02.2019 22:37
Bydliště: ČR
1379 446 1788 
  cocot napsal(a):    Zcela jistě byli jen 4, nebo 5, nebo 6, ale NIKDY né blíže k 7!!! To byl pro mě jasný důkaz toho, že každý ONKO pacient je kyselý!!!

No nazdar.

Kyselost moči vyjadřuje právě jen kyselost moči. Dá se sice kde čím pozásáditět, avšak, pokud se dlouhodoběji blíží k ph 7, máte zaděláno na ledvinové kameny, protože vám v ledvinových kanálcích začně krystalizovat především vápník. Ty šutry pak zatra bolí a vůbec nejsou ledvinám prospěšné. Tady opět vidím problém v zevšeobecňování. Ona není kyselost jako kyselost a tím pádem ph jako ph. Například kyselost v žaludku je daleko více dána kyselinou mléčnou z přemíry kvašení, oproti tomu, co nám tvrzeno jesti, že vzniká nadprodukcí HCl v žaludku. HCl ve skutečnosti právě tvorbu kyseliny mléčné v žaludku potlačuje omezováním množení kvasinek a tím pádem lze jejím doplňováním nejen zamezit pálení žáhy, ale dokonce v mnoha případech tento problém na dlouho vyřešit, stejně jako s tím spojené polypy na jícnu, nedomykavost klapek a další problémy horního zažívacího traktu.

Pokud si kdo početl v Bolotovovi, dozvěděl se, že jeho balzám není o ničem jiném, než o požívání směsi kyselin, octové, chlorovodíkové, sírové a dusičné (i když Bolotov používá lékařský nitroglycerin místo dusičné přímo). Osobně přidávám ještě fosforečnou zhruba ve dvojnásobném množství, než je v Cocacole. Mě se zde dokonce nabídla čistě moje spekulace. Pokud nám plísně způsobují, jako že nám způsobují spoustu problémů a nesnášejí se moc třeba s tou askorbovou kyselinou, je docela možné, že svou kyselostí se sice dovedou do značné míry bránit zásaditosti těla, ale mohou mít podstatně vetší problém se ubránit překyselení těla, byť i spíše momentálnímu. Přivedlo mne na to i to, že jedním z populárních lidových léků je jablečný ocet. Takže ono bůh ví, jak to v těle funguje a upřimně řečeno, zkumavkové výzkumy považuji za prakticky bezcenné. Ty buňky se mimo tělo chovají zatra jinak než v něm.

Hádám tedy, že v těle se dějou přeměny, které nemají se standartní chemií až tak moc společného, i když čeho moc, toho příliš. Ono to totiž vypadá, že ty kyseliny poskytují v nejjednodušší formě stavební prvky. Kdo například kdy slyšel, že má v kostech Ca3(PO4)2 No a to je apatit a P v apatitu je fosfor. Vápník bez fosforu'a pár stopových prvků, třeba mědi, tak maximálně zavápní svaly a udělá z vás sochu. No a všechny minerály jsou vám k ničemu, co se kostí týče, pokud vám plísně žerou kolagen a ten ty mrchy tuze rády a nejlepší prevencí a ve vysokých dávkách je co? Vitamín C. Jaký vitamín C? O tom jsou spory. Nicméně, pokud se dá vůbec vědům v čemkoliv důvěřovat, jsou buňky schopny použít pouze kyselinu dehydroaskorbovou, ať již askorbovka přišla s přírodními askorbáty, nebo v podobě kyseliny, nebo v podobě askorbátu sodného. No a jak to tělu ulehčit? Jak mu vyrobit tuto kyselinu? Jde to, Pokud je slavné MMS, tedy spíše chloritan sodný aktivován nějakou kyselinou a pochytá se kysličník chloričitý do roztoku kyseliny askorbové, vzniká právě kyselina dehydroaskorbová. Nějaká by asi vznikla i aktivací chloritanu přímo roztokem askorbové v nějakém příznivém poměru, ale na to nemám vyšší dívčí.

Osobně jsem se z mnoha skutečných výzkumů přesvědčil o tom, že našim problémem nejsou nedostatky toho a onoho, ale nepoměry toho a onoho, a na to je jedinný, velice účinný a laciný lék. Aspoň měsíc jen o vodě, třeba i destilce. Dva měsíce už dokážou zázraky. Ono tělo není blbé a co potřebuje, to si ponechá. Nějaké pindy, že destilka člověka odsolí, jsou pitomost. Zblajzne-li člověk jen třeba čtvrt citronu denně k destilce, jaká destilka? Ono se to v těle potká. Je sice pravdou, že poběžíte-li Maraton, nějaké to doplňování solí je na místě, nicméně kdo běhá při nejedení Maraton je šílenec.

No a abych nebyl zcela mimo vlákno. Co se týče vodíku, není vodík jako vodík a velice záleží na jeho původu, který rozhoduje o jeho elektrickém potenciálu a tím jeho reaktivní hodnotě. Proto je vodík ze střev, produkovaný bakteriemi, pro zdraví prakticky bezvýznamný, i když ho ty potvory vyrobí u průměrného člověka prý tak litr denně. Osobně, pokud bych ho vyráběl, dal bych si záležet na tom, aby vznikal za co nejvyššího napětí a ještě bych vodíkem nacpanou vodu natřískal na Van de Graaffu, popřípadě ji na něm sytil. Ve skutečnosti, i když o tom moc literatury není, to vyzerá, že směs kyslíku s vodíkem (zcela mylně nazývaná na českých fórech Brownův plyn) rozpuštěná ve vodě a "opepřená" Van de Graaffem dělá ještě větší divy. No a to, že pH vodíkové vody může narůst na 10 a více ještě neznamená, že tato "zásaditost" má jakýkoliv vliv na chemické pH v těle. Jinými slovy, pokud se takový nabitý vodík spojí řekněme s radikálem OH nalepeným na buněčné membráně, vzniká z toho voda a naměřená zásaditost jak toho vodíku z vodíkové vody, tak skupiny OH mizí za uvolnění špetky energie. Chemicky to vyjde u produktu šul nul neutrál H2O. Nicméně je to právě ten pH (potenciál vodíku), který takovou reakci umožňuje. Elektricky málo agresivní vodík od střevních bakterií udělá s tím OH prdlajz. No a skupina OH na buněčných stěnách obsazuje receptory a omezuje látkovou výměnu. V podstatě bere buňkám možnost jak výživy, tak vylučování, a otravuje je tím.

Ahoj, Píďalka.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2024 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License