 | martin11 18.04.2019 16:55 Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
|
| ...tak jsem dnes připravoval Trabanta na Rally Klatovy 2019..
...a pojedeme v "barvách " OMFORUM....
viz foto
 | 
(Dostupné jen pro přihlášené uživatele fóra)

(Dostupné jen pro přihlášené uživatele fóra) Obrázky není povoleno jakkoli šířit bez souhlasu jejich autora, a to ani v jakékoli upravené formě
|
|
|