 | martin11 29.04.2019 11:45 Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
|
| Adam napsal(a): A v té reportáži ČT se nápis Omfóra také mihnul. |
... ...25. května v Praze v Opletalově ulici ....oslavy 90 roků Autoklubu republiky Československé....vstup zdarma, občerstvení - hudba, spousta opravdu starých automobilů a motocyklů.....náš OM-Trabant zde nesmí chybět....přijďte se podívat....doufám, že televize opět bude....
...fotka...před startem náměstí Klatovy...pod Černou věží...
 |  před slavnostním startem Klatovy náměstí (Dostupné jen pro přihlášené uživatele fóra) Obrázky není povoleno jakkoli šířit bez souhlasu jejich autora, a to ani v jakékoli upravené formě
|
|
|