Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Volné povídání   (str. 29)
 
Poota   
19.06.2019 19:09
Bydliště: Praha
9111 613 7695 
Slunce a stín - Sol y sombra
 
Slunce je bezpochyby zdrojem energie, ale když "pere" naplno, tak je daleko líp ve stínu.

Jsou to dva protiklady - bez slunce není stín a bez stínu se nedá slunce správně vychutnávat.
Ve Španělsku jsou na corridu k mání dvojí lístky, které se liší hlavně cenou. Těm levným se říká Sol a jsou pro sedadla na slunci. Několikanásobně dražší jsou lístky Sombra pro sedadla ve stínu.

Sol y sombra je také název výborného míchaného nápoje či koktailu jehož základem je smísení chuti anýzové pálenky a brandy, většinou v poměru 1:1, s případným přidáním ledu a citronové šťávy - doporučuji otestovat vlastními chuťovými pohárky
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License