 | Poota 19.06.2019 19:09 Bydliště: Praha
|
| Slunce a stín - Sol y sombra Slunce je bezpochyby zdrojem energie, ale když "pere" naplno, tak je daleko líp ve stínu.
Jsou to dva protiklady - bez slunce není stín a bez stínu se nedá slunce správně vychutnávat.
Ve Španělsku jsou na corridu k mání dvojí lístky, které se liší hlavně cenou. Těm levným se říká Sol a jsou pro sedadla na slunci. Několikanásobně dražší jsou lístky Sombra pro sedadla ve stínu.
Sol y sombra je také název výborného míchaného nápoje či koktailu jehož základem je smísení chuti anýzové pálenky a brandy, většinou v poměru 1:1, s případným přidáním ledu a citronové šťávy - doporučuji otestovat vlastními chuťovými pohárky |
|