Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Rezonanční likvidace patogenů   (str. 2)
 
Pafixa    Uživatel podléhá schvalovacímu režimu
02.07.2019 06:33
Bydliště: Masada
2464 138 2268 
  cimirek napsal(a):    V různých článcích je psáno: RaMaLoop - že je radiomagnetická cívka, což potvrzuje co je psáno výše. Do "chytré krabičky" se přivádějí pulsy obdélníkové, nebo sinusové a pod. z externího zdroje (např....

Tak, jak je ta zkratka utvořená to znamená, že nejen to vinutí/anténa, ale i ten magnet tam má nějakou funkci. Tedy i jeho orientace vzhledem ke smyčce.

Zapper neznám, jen jsem to někde viděl, ale tam je myslím v aplikačním návodu vždy jaké frekvence fungují na jaké "neduhy/viry/patogeny". Je tam velký výčet,tedy alespoň u toho co jsem viděl. Viděl jsem i něco jako zapper - nevím jak se to jmenovalo, ale výrobce z Německa a forma jako náramek či něco do ruky a k tomu ovladač jako apka v mobilu. SW to mělo řízené skenování a na tom odvozenou následnou diagnostiku a aplikační / léčebný program. Poptám se jak se to celé jmenovalo a na kolik to vyšlo.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License