 | martin11 03.10.2019 17:25 Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
|
| milda napsal(a): Martine problém není objednat. To zvládneš taky. problém a dobrodružství vždycky je dávat neznámému serveru data svojí platební karty...
Já jsem to párkrát zkusil od čínských prodejců. Samozřejmě za prkotiny... |
Mildo dík za odezvu....docela bych to chtěl, ale osobně doma nikdo nemá platební kartu...o riziku ani neuvažuji...nevěděl by jsi jak na to....dííík, když tak se zastav v práci /po a středa 8- 12/
pro ostatní upozornění zde...o co jde....
https://www.get-enence.com/Enence/EN/001_sc54/index.html?gclid=EAIaIQobChMI7_6e4LCA5QIVl7B7Ch2VeQrUEAEYASAAEgIuN_D_BwE
p.s hledal jsem jestli to někdo neprodává v česku...třeba Konrad, či GM....kdyby někdo našel, kde to koupit v tuzemsku napište sem díííík |
|