Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Různé dotazy - Potřebuji vědět   (str. 7)
 
martin11    Uživatel podléhá schvalovacímu režimu
03.10.2019 17:25
Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
6858 110 3651 
  milda napsal(a):    Martine problém není objednat. To zvládneš taky. problém a dobrodružství vždycky je dávat neznámému serveru data svojí platební karty... Já jsem to párkrát zkusil od čínských prodejců. Samozřejmě za prkotiny...

Mildo dík za odezvu....docela bych to chtěl, ale osobně doma nikdo nemá platební kartu...o riziku ani neuvažuji...nevěděl by jsi jak na to....dííík, když tak se zastav v práci /po a středa 8- 12/

pro ostatní upozornění zde...o co jde....

https://www.get-enence.com/Enence/EN/001_sc54/index.html?gclid=EAIaIQobChMI7_6e4LCA5QIVl7B7Ch2VeQrUEAEYASAAEgIuN_D_BwE


p.s hledal jsem jestli to někdo neprodává v česku...třeba Konrad, či GM....kdyby někdo našel, kde to koupit v tuzemsku napište sem díííík
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License