cimirek napsal(a):Kdyby měl někdo zájem experimentovat s plochou bifi cívkou na DPS, našel jsem její obrázek k vytištění. Původně je použitá pro generátor Schumannovy fr. 7,83Hz.
Nebyl by k mání obrázek kruhové cívky? Toto je také dobré, ale pokud by to bylo do kruhu, to by se také hodilo.