 | martin11 10.01.2020 17:18 Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
|
| ...zkoumám téma živé a mrtvé za účelem zjistit rozdíl mezi touto vodou a vodou vodíkovou /H2/
https://www.vitalia.cz/clanky/ionizator-stroj-na-zivou-vodu/
na + vzniká voda mrtvá na - minus voda živá...v pojednání výše ale píší, že živá voda je obohacena kyslíkem....ale ve vyvíječi H2 vody na minus vzniká vodík....kyslík je na plusu...som celkom zmetený...
...umí někdo vysvětlit tento rozkol informací???
p.s. v odkazu výše navíc píší...živou vodu pít ihned po vyrobení, vlastnost si drží velmi krátce...mrtvá má životnost, praktickou použitelnost cca 90 dnů,
bude zajímavé měřit ORP a porovnávat různé způsoby výroby této vody a výroby H2 vody |
|