Hlavní přehled   |   Info a nápověda Přihlásit   |   Registrovat
 
 
Příspěvek umístěný v tematickém vlákně:    Živá a mrtvá voda + ORME   (str. 6)
 
ourel   
08.04.2020 17:14
Bydliště: Praha
745 84 1216 
"Ovesná voda" - zhodnocení po týdnu
 
Zhruba po týdnu užívání "ovesné vody" bych zhodnotil její účinky, i když je to zatím krátká doba. Tak především: voda na mě působí velmi podobně, jako tabletky molekulárního vodíku, který jsem užíval do nedávna a z finančních důvodů dočasně přestal. Po vypití hrníčku na fotce cítím víc energie, lepší náladu a zase opět to prokrvení - holky prosím nečíst dále... , prostě od té doby, co to piju, vstávám ráno ve dvou...
Z materiálů o vodě se záporným ORP jsem vyčetl, že tahle voda uvolňuje v těle vodík. S tím bych podle subjektivních pocitů asi souhlasil.
Dále na videu bylo uvedeno, že někdo z autorů použil oves na vodu až třikrát. To se mi neosvědčilo - po druhém použití měla voda divnou barvu a divný zákal na povrchu. Při čerstvé várce je voda krásně čistá a žlutá a chutná podobně, jako "pivo bez alkoholu". Pivo nepiju a ani mi nechutná, tak mi to přijde spíš na škodu.
Jako další jsem zjistil, že zhruba po více jak 20ti hodinách je ORP min. -470mV. Když ale použiju vodu po 12ti hodinách, je ORP jen něco přes -200mV. Na videu říkají, že když to nechají odstát 48 hod., tak je ORP až -700mV. To chci taky vyzkoušet. Jinak jsem vygooglil, že oves má různé pozitivní účinky na organismus v souvislosti s výživou a hubnutím, teda aspoň to píšou všude možně.

Dále mě napadají nějaká negativa a tady by mě zajímal názor ostatních. Především, že plodiny, aby dnes rychleji rostly, tak zemědělci používají různé pesticidy, hnojiva, atd. k urychlení. A možná je do sebe taky vstřebávám skrz to louhování, což asi není úplně bio. Takže by to chtělo sehnat zdroj přírodní, nehnojené, geneticky nemodifikovatelné ovse, což je asi dnes už nemožné.
No a potom je tu chlorovaná voda, takže by to chtělo bud' vlastní studánku, nebo reverzní osmózu.
Zvláštní ocenění za úsilí nebo přínosPozitivní ohlasyOznačit příspěvek
  Přejít na příspěvek do vlákna      

 
 
Omforum.cz   |   Nápověda   |   Pravidla fóra   |   Podpořte chod fóra   |   Vytvořil: 2015-2026 Adam Benda
 
 
CC BY-NC-ND 3.0 CZ
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License