 | martin11 21.04.2020 13:34 Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
|
| E_man napsal(a): Můžu potvrdit.
Schválně jsem na svém demo účtu nakoupil minulý týden 20 minikontraktu v domnění, že cena už nemůže klesnout, aby mi to včera vygumoval účet. I když bych na reálném účtu tolik neriskoval, stejně bych... |
...když jsem posílal dneska v deset ten příspěvek s ropou, tak jsem si na tebe E-manne vzpoměl...a chtěl jsem připsat....co na to E-mann...jestlipak investoval...do ropy....???
..mám pocit, že jsme nějak telepaticky napojeni
a Poota napsal.
"Moudrý muž nikdy nenakládá všechno svoje zboží na jedinou loď!"
tak dotaz...co má udělat moudrý muž, když má pouze jednu loď????
p.s. ...půjčovat si druhou loď je horší, nežli jedna vlastní |
|