 | martin11 21.04.2020 16:25 Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
|
| Poota napsal(a): K této situaci nemůže v praxi nikdy dojít, protože každý moudrý muž má více lodí - a muž který má pouze jedinou loď není vůbec moudrý!
Když se podíváme na Tvůj vozový park tak také vidíme, že nepoužíváš stejný... |
...výborně... ...ano, je třeba míti v záloze více lodí aneb více lodí nám zajišťuje více ...nadějí, že nepřijdeme o vše...viz E-mann .
...s tím autem jsi mě docela dostal, jen se zeptám, jak víš, že nejezdím na nákup v závodnickém autě?? |
|