 | martin11 22.04.2020 08:36 Bydliště: ...v garáži s Trabantem P 50 R
|
| Poota napsal(a): Znám Tě a vím že nejsi blb |
...mno, asi mě zase tak neznáš...už jsme byli několikrát s Rally autem na nákupu...Nikdo by nevěřil, jak to auto na lidi působí před obchodem...
...ale to jsme trochu odbočili od "moudrého" muže, co má nejméně dvě lodě...dotaz zněl: "co má dělat moudrý muž, když má jen jednu loď"...odpovím si sám...když mám jen jednu loď, nikdy nemohu být moudrý.... |
|